Forum Polityka, aktualnościKraj

Ziobro: Nigdy nie było takich czystek jak teraz

Ziobro: Nigdy nie było takich czystek jak teraz

Wyświetlaj:
mdk / 81.169.52.* / 2007-12-14 19:30
Do Money.pl. Czy opinie tego pana Ziobro naprawde jeszcze kogos interesuja ?
marek19.53 / 83.24.64.* / 2007-12-14 19:55
Oczywiście tak. A ponadto mówi prawdę. Takie czystki w najlepszym stalinowskim stylu są możliwe tylko dzięki POpierającym mediom.
Szczególnie jak się przeczyta uzasadnienie:
"zwolnienia prokuratorów ma służyć jedynie zmianie tego złego obrazu prokuratury, nie mam do nich osobiście zastrzeżeń, bo ich nie znam".


to nóż się w kieszeni otwiera.
Ta wręcz łajdactwo jakiego jeszcze nie było. Brak zastrzeżeń jest podstawą do odwołania się do sądu pracy.
Zdzich / 2007-12-15 08:09 / Bywalec forum
To ten nóż wyrzuć ja to zrobiłem i jestem spokojny
,.,.,.,.,., / 83.11.127.* / 2007-12-15 00:30
u mnie sie już otworzyl !!!!!
dareg / 87.207.193.* / 2007-12-14 18:50
obiektywizm wg mediów "polskojęzycznych"
1. zmiany kadrowe min. ziobro = upolitycznienie i czystka
2. zmiany kadrowe min. ćwiąkalskiego = odpolitycznienie, przywracanie normalności

ludzie, myślcie !!!!!!!!!
JAW / 87.207.207.* / 2007-12-14 18:42
Ciekawe, że jak ktoś robi czystki, to nazywa to usprawnianiem i nową Rzeczpospolitą. Kiedy wycinają jego kolegów, to określa to czystką. A wszyscy, którzy korzystali na zmianach ich wprowadzanie nazywali naprawą Polski, a teraz wyją o powrocie PRL. Nikomu nie przychodzi do głowy, że może trzeba zmienić system, aby władza nie mogła mieszać się do wymiaru sprawiedliwości. Alr akurat tego pojmowania solidarnie nie chcą i ci z prawa i z lewa.
Tuskolamacz / 89.78.5.* / 2007-12-14 18:12
Nech sie gawiedz nie ekscytuje. Po prostu wstawianie "swoich" ludzi, tak jak
wymiana 800 ludzi w Min. Skarbu, obsadzenie szefa kadr w MON Bojarskim, bylym agentem WSI i kolega skompromitowanego Dukaczewskiego, wymiana 14 na 16 dyrektorow w ZUS, wymiana szefa SG i obecnie proba wyciecia Kaminskiego i wstawienia na jego miejsce etatowej szczekaczki Julii Pietery ;-) Cel? Powrot do lat 90. vzyli PRLu-bis i tzw. krecenie lodow czyli SZALONA PRYWATYZACJA WSROD KOLESI; nawet komuchy siedza cicho i zacieraja raczki widzac swoja rozowa przyszlosc. Przeciez wspolpraca miedzy PO a LiDemw samorzadach kwitnie. A glupia gawiedz
wierzy w cuda, druga Irlandie itp. obiecanki cacanki swojego guru Tuska.
janoo55 / 2007-12-14 21:49 / Bywalec forum
ach te obietnice pamiętam 3 miliony mieszkań i te autostrady, to były obiecanki cacanki jarka, wodza którego wojowie opuszczają jak pieniądze emerytów. Nie ma konta ,kobity, prawo jazdy, fe.
przygotujsięlepiejnacuda! / 83.24.185.* / 2007-12-14 22:41
żyjesz widzę historią, a obiecanki konDonka to pikuś, czy masz faceta za błazna, że nie zastanawiasz się już nad cudem gospodarczym?
PiotrPits / 83.19.4.* / 2007-12-14 19:33
O ile wiem PIS również wymienił wszystkich, których się tylko dało, w imię tych samych szczytnych ideałów, o których mowa powyżej, a efekt był taki, jak również opisano powyżej.
mdk / 81.169.52.* / 2007-12-14 19:27
Osobiscie wole wspolprace z Lid niz z SO czy LPR. No ale kazdy moze miec inne zdanie.
jliber / 212.180.147.* / 2007-12-14 18:07
Ćwiąkalski to jak na razie kosmiczny błąd rządu Tuska. Bardzo jestem ciekawy czy to rzeczywiście tylko błąd, czyli czy zostanie on jak najszybciej odwołany, czy też mają rację zwolennicy PiS że gościu jest na tym stanowisku dokładnie po to aby załatwiać jakieś ciemne interesy oraz odzyskać dla korporacji prawniczych utracone sfery wpływów w zakresie ograniczeń dostępu do zawodu.
marek19.53 / 83.24.64.* / 2007-12-15 02:28
To nie błąd. To działanie z premedytacją. Facet ( o zadziwiającej naiwności dziecięcia ) odwali brudną robotę i wtedy dostanie kopa w d.
Korporacje prawników dostaną co chcą i odżałują Ćwiąkałę. Im obrońca lodziarzy jako szyld nie jest niepotrzebny. Im ciszej tym lepiej. W hałasie lody się warzą.
Tak samo będzie z Piterą - do czasu zakończenia rozgrywki z CBA i kamińskim. Operetkowa pierwsza naiwna w kowbojskim kapeluszu i z koltem u pasa.
Hall, Kopacz, Kudrycka - rząd (Tusk, Schetyna) i Komorowski zajmują się ogłaszaniem dementi.
Tusk z kolei dementuje sekowanie RM, Komorowski zaś dementuje Tuska. O Pawlaku nie wspomnę.
Rząd oficjalnie ogłasza, że pomyłki w listach przedstawicieli RP Lizbonie i Brukseli to błąd urzędników Unii. Bajzel jakiego jeszcze nie było.

to jak na razie kosmiczny błąd rządu Tuska

Ujmę to nieco inaczej. Rząd Tuska to kosmiczny błąd.

Mam nadzieję, że się tymi kosmicznymi błędami nie udławimy.
mdk / 81.169.52.* / 2007-12-14 19:29
Zwolennicy PiS mieli racje przez 2 lata. To wystarczy na caly 21y wiek
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy