Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ziobro straszy opozycję

Ziobro straszy opozycję

Money.pl / 2007-09-01 13:55
Komentarze do wiadomości: Ziobro straszy opozycję.
Wyświetlaj:
Obywatel_RP / 2007-09-02 12:50
' "To my wprowadzamy w tym kraju normalność, której tu nigdy nie było" - oświadczył Ziobro.' Tę normalność którą ma na myśli Ziobro to już przerabialiśmy przed 1989 a szczególnie w latach 50siątych. Ja dziękuję za takie normy! Ziobro może nie kojarzy, bo za młody ale Jarek doskonale pamięta, przyswoił sobie na 5 z plusem wzorce sprawowania władzy , które miał okazję obserwować w czasach swojej młodości. Niestety, czym skorupka za młodu nasiąkła...
Miś30 / 83.7.1.* / 2007-09-02 15:32
Obywatelu_RP, jak bedziesz tak dziamał to jeszcze długo będziesz tkwił w takiej rzeczywistosci, bo nikt wiecej przez długie lata nie będzie miał odwagi robic tego co teraz robi PIS, jest to szansa dla PL która wisi na włosku, bo podejrzani typy nie chca sprawiedliwosci w tym kraju.
Obywatel_RP / 2007-09-02 16:20
Ależ nie...nie strasz mnie, mam pewną nadzieję, że już niedługo obecnie panujący nam koszmar minie i nie będę musiał tkwić w tej propagandowej rzeczywistości przypominającej najlepsze lata PRL. Kogo masz na myśli mówiąc "podejrzane typy" i co budzi twoje podejrzenia? Czy podzieliłeś się już swoimi odczuciami z CBA lub prokuraturą Misiu30sty? Jakiej sprawiedliwości oczekujesz w tym kraju? Przypuszczam że różnimy sie nieco w rozumieniu tego pojęcia. Osobiście mam wielką nadzieje że przez najbliższe lata nikt więcej nie odważy się by robić taką nędzną hucpę jaką PiS zaserwował w naszym kraju przez ostatnie dwa lata. Tracimy właśnie swoje szanse i zasoby bo Polacy wybrali dwa lata temu ..jak wybrali... a jeśli ktoś ocenia rzeczywistość przez okulary "PiSowskiego ministerstwa propagandy" to życzę powodzenia...Misiu :)
jan kowalski / 2007-09-01 16:22 / Tysiącznik na forum
Ziobry można nie lubić czy nawet nienawidzić, ale nie można powiedzieć, że to co robi nie trzyma się kupy. Polska rzeczywistość śmierdzi jak szambo i chyba nikt nie wątpi, że garstka biznesmenów trzęsie niemal całym światem polityki . Był Stokłosa, Gudzowaty, teraz Krauze i przypuszczalnie dużo więcej takich szarych eminencji. JEST UKŁAD.
ALE SIE ROZGADAłEM / 89.171.49.* / 2007-09-01 21:41
jeszcze 2 lata temu, przykładowo w samym w woj. pomorskim 500 osób było winne Skarbowi Państwa słoną kasę z tytułu nie wywiązywania sie tych ludzi z zobowiązań prywatyzacyjnych, SP podobno nie był w stanie skutecznie egzekwować swoich praw, a ludzie ci dalej unikają płacenia, zmieniają adresy i nazwiska , chorują, rozpraszają majątek po kolegach i rodzinie. To tylko w jednym województwie, A co z tymi którzy produkują w Polsce amfetaminę, handlują dragami, kradzionymi autami, ustawiają przetargi, wymuszają haracze, uprowadzają ludzi, TEKSTY Z UKłADEM TO DEBILIZM, BO JEżELI TO JEST 'UKLAD' TO NA KAżDYM SZCZEBLU KONTAKTóW MIęDZYLUDZKICH CZY W NIGERII, CZY W USA CZY W NIEMCZECH - WSZęDZIE W PIONIE I W POZIOMIE SA MILIARDY UKLADóW
333Lubartów / 83.31.219.* / 2007-09-01 18:04
yes Sir - przy tym z tych wielkich biznesmenów Stokłosa , Krauze , Kulczyk zbogacili sie tylko i wyłącznie na kontraktach ze Skarbem Państwa . To nie była żadna przedsiębiorczośc - to były klasyczne parasole finansowane przez Skarb . (nie dotyczy chyba Gudzowatego ktory najpierw jezdzil az na Syberie ze Zdzichą Sosnicka i trupą artystyczna a zapłate przyjmowal w ropie , sprzedawał żywność za rope itd ; ten Bartimpex to nie wiadomo komu potrzebny ) Co to za cholera z tymi posrednikami - Orlen zawarl kontrakt z jakas firmą ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich "Petrotrade" na pełne dostawy ropy rosyjskiej - no bardzo ładna inicjatywa Prezesa Kownackiego
jan kowalski / 2007-09-01 18:59 / Tysiącznik na forum
dzięki kolego za poparcie, mam tylko jedno ale.. Na występach ze Zdzichą nie da się zrobić tak gigantycznej kasy.
333lubartów / 83.31.219.* / 2007-09-01 20:18
e tam .ekipa spodobała się bardzo wiktorowi czernomyrdinowi , a kto z ekipy najbardziej to czort to wie .
Poza tym okazało sie , że Olek miał wtedy silniejszą głowę od Wiktora (co bylo nie lada sensacją) - "и поехали"
Andrzej0310 / 83.31.219.* / 2007-09-01 18:44
Polska rzeczywistosc żle pachnie nie od dzisiaj a od poczatku transformacji postsocjalistycznej . Najpierw była "mętna woda " i pojawiły sie natychmiast rekiny , a potem zaczęły się odwety ; zaczęły się gangi , bo to modne - a w nich różne głupie typy a obok Mazur i gen Papała . WSI utkało taka pajęczynę ,że długo jej sie nie rozerwie (Podolak Maciarewicz uderzył nie w te pola) . Słynne bagna poleskie to bajka w porownaniu z tym co u nas sie ukształtowało . Zeby nie ględzić dalej : CBA musi , tak jak i NIK podlegać Sejmowi . A teraz jest tak :

"" Szef CBA jest centralnym organem administracji rządowej nadzorowanym przezPrezesa Rady Ministrów, działającym przy pomocy CBA, które jest urzędem
administracji rządowej.""
prawiezaratustra / 2007-09-01 14:52 / _
Nie spodziewałem się, że dysponując krótką ławką kadrową, tak sprawnie rozpoczną kampanię wyborczą. W parę dni uczynili coś co jeszcze dwa miesiące temu było niemożliwe. Urealnili możliwość zwycięstwa w wyborach. Z kolei ich główny i raczej jedyny konkurent - zaniemówił i liczy tylko straty?
złomiarz1 / 83.31.219.* / 2007-09-02 09:50
właśnie . to pachnie szachowaniem się ultimatum - mejte pozor my mamy na was to , a my mamy to . Chyba , ze pasywność "głownego konkurenta" byłaby misterną taktyką . A może "wielki mag" chce utrącić "głównego konkurenta" i wypromować Rokitę . Kiedy my zaczniemy się cieszyć , że jesteśmy w Polsce ?
striker44 / 2007-09-01 15:04 / portfel
i naklezy im sie - opozycja zaspala, 200 poslow PO i SLD ziewaja na obradach i nie uczestniczac w jakimkolwiek dialogu
:( / 84.234.46.* / 2007-09-01 14:45
tak jak zapowiadano - oto przesmak tego co czeka nas w kampani - agencje będą wykorzystywane do szukania haków na opozycje, do tego dojdą niewygodne media i będzie się działo. Tusk jak ma jaja to powinien najpierw razem z SLD, Samoobronai LPR odsunąć obecny rząd od władzy i wpływów na tajne służby, stworzyc rząd specjalistów i w między czasie wyjaśnić wszyscy powinni czy podejrzewane działania służb na zlecenia polityczne miały miejsca w IV RP czy nie. Tusk zaś zaczyna opowiadać mi tu o pielęgniarkach ... Mimo wielkiej tragedii w służbie zdrowia, w uposażeniach pielęgniarek etc. Polska to nie tylko pielęgniarki. A tak na marginesie - czy PO nie stać na lepszego lidera. Ten bowiem działa na nerwy wielu ludziom. PO wiele traci na tym, że ma takiego lidera. Podobna sytuacja jest w PiS. Tragedia polega na tym również, że dla wielu brak jest już alternatywy i nie wiadomo na kogo oddać głos.
:) / 217.200.200.* / 2007-09-01 17:22
... wiadomo, wiadomo...
... na PiS.
Kupowanie wyroków / 83.21.36.* / 2007-09-01 14:37
Przypomne że Tusk był szefem partii KLD nazwanej przez lud AFERAŁAMI.
To była dosłownie eksplozaja poteżnego złodziejstwa i narrodziny Mega korupcji.
Aferałwoie byli partią założoną przez bezpieke.
Tusk siedzi w bagnie po uszy.
Mam nadziej ze rozlicza go za tamten bandytyzm.
titania / 83.7.234.* / 2007-09-01 14:32
no zamiast zajmować się korupcją robili prowokacje ,żeby skompromitowac koalicjantów i jeszcze szukano haków na opozycję w tym przypadku p.Kaczmarek miał rację jednak podsluchiwano wszystkich.
prawiezaratustra / 2007-09-01 14:57 / _
We wszystkich nowoczesnych państwach podsłuchuje się ludzi władzy. Popatrz na potężne Stany: co parę miesięcy ktoś składa dymisję bo podsłuchiwał, by następca od pierwszego dnia robił to samo...Tak być musi i tak już będzie. Można rozgrywać podsłuchy ale nie da się ich już wyeliminować.
Lepper na prezydenta / 89.171.49.* / 2007-09-01 14:30
no bo jeżeli Krauze pracuje w CBA to sam sobie mógł powiedzie o akcji i dokonał, w ten sposób przecieku, no chybam że przecieku dokonał ktoś zaufany Jarka Kaczyńskiego, który pracuje w CBA, NO, ale to chyba nie prawdopodobne, aby ktoś z CBA puścił farbę, bo tam pracują sami prawi i sprawiedliwi. A po zatym Krauze był inspiratorem przecieku, bo wiadomo nie od dziś, że Lepper jest guru Krauzego i Krauze nie wiedząc o akcji doprowadził do przecieku ,tak aby mógł powiedzieć o tym Lepperowi i bronić Leppera przed prawymi i sprawiedliwymi.
wczoraj / 2007-09-01 14:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
panie ministrze, zeby wprowadzic normalnosc w tym kraju to potrzeba wybitnych ludzi, sama uczciwosc nie wystarczy, a panski przelozony obrazil juz wystarczajaco ludzi, wszystkich bylych msz, czlowieka legende Lecha Walese
itd i przez prawie dwa lata Lepper byl godnym waszej wspolpracy i nie umieliscie dojsc do porozumienie z naturalnym partnerem po
a wiec bardzo prosze bajki zostawic na godz 19
więcejżartówpoproszę / 83.24.235.* / 2007-09-01 17:09
człowiek legenda - Bolek, uśmiałem się po pachy, Dobre.
yes / 83.21.252.* / 2007-09-02 08:25
Puknij się w czoło baranie - szkoda komentaża na takiego prymitywa jak Ty.
sab / 217.197.71.* / 2007-09-01 13:57
Brawo Zbyniu i cały PiS jesteśmy z wami i wszystcy uczciwi Polacy !!!!
Metyl / 2007-09-01 14:55 / Bywalec forum
Uważaj bo cię Zbyszek nagra !
Raqq / 85.222.34.* / 2007-09-01 14:31
Ja też jestem uczciwym Polakiem a nie jestem ze "Zbyniem" ani za PiSem
goleń / 83.24.235.* / 2007-09-01 17:10
oczywiście za SLD!
ll32 / 83.7.1.* / 2007-09-02 15:40
człowieczku SLD rządziło długo i to całkiem niedawno! nic nie zrobili, oszukali co sie dało i kogo sie dało co ty predzisz ty troglodyto idz sie połóż.
Raqq / 85.222.34.* / 2007-09-01 22:43
Rozczarowałbyś się
:) / 217.200.200.* / 2007-09-01 17:28
... tez uczciwym... ?!!! =:(
pk 47 / 83.21.49.* / 2007-09-01 13:55
teraz wiadomo dlaczego tak pragneli resortów silowych:tylko PIS jest czysty reszta be .A wszystko tak przypadkiem wychodzi w czasie kampanii. Jesli tylko w tym celu powolali CBA to bedzie Trybunal .
..MP / 195.90.107.* / 2007-09-01 14:08
Tak naprawde to PO chcialo resortow silowych i dlatego nie doszlo do koalicji PiS z PO.
:( / 84.234.46.* / 2007-09-01 14:30
trelemorele - oczywiście i dlatego PIS postawił sie i stworzył koalicję z Samoobroną i LPR, a że od dawna nie chciał żadnego resortu siłowego tylko PO je chciało, to po stworzeniu koalicji z dwiema partiami przekazał teczki resortów siłowych komu?
striker44 / 2007-09-01 16:22 / portfel
a ty jakbys wygral to oddalbys nagrode temu z podium po lewej? PRzeciez to by bylo frajerstwo jakby pis oddal po wygranych wyborach jakikolwiek resort silowy, bo oddajac chocby jeden oddaje wglad na wszystkie.
:( / 84.234.46.* / 2007-09-01 18:12
odpowiedziałem tylko na post twierdzący, że cyt.: "tak naprawdę to PO chciało resortów silowych (...)" nie wnikam natomiast w to, czy PiS uniknęło frajerstwa czy nie :)
sab / 217.197.71.* / 2007-09-01 13:59
Jeszcze nie ma wyborów i kampani coś ci się pomyliło w tym małym mózgu !!!!

Najnowsze wpisy