Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ziobro zrzekł się immunitetu

Ziobro zrzekł się immunitetu

Money.pl / 2008-09-03 12:27
Komentarze do wiadomości: Ziobro zrzekł się immunitetu.
Wyświetlaj:
a szkoda gadać / 83.28.164.* / 2008-09-04 00:28
Szkoda gadać nie było mnie jakiś czas a tu sie nic nie zmieniło.
Mafi paliwowej nie złapano ale za to złapano Ziobrę.
Pana G. jeszcze nie oskarżono ale za to skazano już Ziobrę.
No, panie Ćwiakalski gratulacje.Co za skuteczność w ściganiu przestępczości.
Nie myśl jednak Pan,że ludzie tego nie widzą i nie rozumieją.
I kiedyś rozliczą, oj rozliczą .....

PS. A ja już w listopadzie 2007 krzyczałem Ćwiąkalski !!!!!!!!!!!!!! Hańba !!!!!!!!!
Bies2 / 2008-09-04 16:46 / Bywalec forum
"Szkoda gadać " za wczewśnie!. Jak jakiś łebski prokurator wźmie się do roboty to i afera paliwowa wyjdzie. Bo bezinteresownie akt sprawy , nie wieziono by do osoby nie zainteresowanej wynikami postępowania. Pewnie Ziobro chciał pokazać , że swoi ludzie mogą spać spokojnie. Bo jeśli byli by tam ludzie z PO lub innych partii, dawno by otym na konferencjach poinformowano by nie tylko telewidzów. Kamiński z kominiarzami odreagował by z pewnością po tylu wpadkach.
Bies2 / 2008-09-04 16:46 / Bywalec forum
"Szkoda gadać " za wczewśnie!. Jak jakiś łebski prokurator wźmie się do roboty to i afera paliwowa wyjdzie. Bo bezinteresownie akt sprawy , nie wieziono by do osoby nie zainteresowanej wynikami postępowania. Pewnie Ziobro chciał pokazać , że swoi ludzie mogą spać spokojnie. Bo jeśli byli by tam ludzie z PO lub innych partii, dawno by otym na konferencjach poinformowano by nie tylko telewidzów. Kamiński z kominiarzami odreagował by z pewnością po tylu wpadkach.
mio mo / 195.187.253.* / 2008-09-04 10:41
Jak szkoda gadać, to należy milczeć. Drogi Panie z Pisu zajawka: "mnie nie było, a tu bez zmian" używana zbyt często i staje się nudna, tak jak to podwórkowe straszenie. Ziobro to taki nasz Dyzma w gorszym wydaniu. Ten osobnik z kłamstwa i paplania głupot zrobił styl, który niestety przechodzi na skąd innąd inteligenych Kaczyńskich i i pozostałych OBZ, to przykro i tyle.
a szkoda gadać / 83.28.171.* / 2008-09-06 11:54
No, jak go zastrzelą to wtedy będzie wiadomo, że nie paplał głupot.
Pomyśl:
Pańko (prezes NIK) - nie żyje.
Papała (komendant główny policji) - nie żyje
Ziobro ( Minister Sprawiedliwości) - ?

Ps. Można go też "uśmiercić społecznie" a dopiero jak się nie uda to .........
No........pomyśl .....
Bies2 / 2008-09-06 19:44 / Bywalec forum
Szkoda gadać Perszing i Kiełbasa i jeszcze kilku mafiozów nie żyje no i co z tego. Myślisz, że można wszystkich pozabijać. Sądzę, że wyrok 1rok w zawieszeniu wystarczy. Po co komu była by jego śmierć "pomyśl".
rolada1 / 83.11.234.* / 2008-09-04 14:22
cosik ci się popaplało per.poplątało.Od paplania to jest taki jeden
:prof"no może dwóch akuratnie od POpaprańców,Mam jednak
"żal" do pana Ziobro że tak bardzo znęcał się nad "prof" pażdziochem i obnażał jego niekompetencje jako min. sprawiedliwości,i innych leniuchów pomatołków
JX / 212.191.170.* / 2008-09-03 20:56
To nie może tak być, żeby jeden człowiek terroryzował łapowników i złodziei. Czy to nie ludzie? Stefan 101 daje temu zdecydowany odpór! Jak mówił szef kliniki zatrudniającej dr. G: "ja nie potrzebuję etyka, ja potrzebuję lekarza" (chodziło o film z ukrytej kamery, kiedy przeliczał łapówkę). Ilu to ludzi odetchnęło, kiedy odszedł Ziobro. Nawet w więzieniach głosowali na PO. A już ta gadatliwość w sprawie śledztwa w sprawie mafii paliwowej, to prawdziwy skandal. Czy on chce skończyć jak śp.Pańko, Papała, Lawina, Dembski i wielu innych? Tylko z tym immunitetem, to zachował się honorowo. Może nie osiągnął poziomu "człowieka honoru", jak Michnik określił Kiszczaka, ale jednak.
stefan101 / 85.128.51.* / 2008-09-03 20:26
Ten bandyta powinien stanąć przed sądem za masowe ludobójstwo!
Przez jego schizofrenię i ślępą żądzę władzy, załąmałą się polska transplantologia i wielu ludzi (szcunkowo nawet kilkaset) zmarło, nie doczekawszy przeszczepu.
bobędzieszpotrzebowałprzeszczepu! / 213.158.196.* / 2008-09-04 16:54
ubowcu, daj sobie spokój.
absurd / 81.190.10.* / 2008-09-03 18:44
nie wiem czy ktos z wypowiadających się, wysłuchał argumentów Ziobry, wygłoszonych z mównicy sejmowej

ja cierpliwie wysłuchałem, nie mam już wiele zajęc, jestem w ostatniej fazie przygotowań do wyjazdu, mogłem poswiecić troche swego czasu, na osobiste wysłuchanie posła, a nie tylko na przygotowaną relacje

jezeli wniosek o pozbawienie immunitetu faktycznie, był tak postawiony, tzn wg tego, jak ziobro zbijał go (wniosek), punkt po punkcie, to wspólczuję wnioskodawcom (nie wiem tylko czego ? kompetencji czy niekompetencji)

to jest tylko moja pobiezna ocena, nie jestem przeciez znawcą polandyjskiego prawa
paszołwon! / 213.158.196.* / 2008-09-04 16:55
a jest coś takiego jak ruskie prawo?. Jak już wrócisz z moskwy, to wypowiedz się na ten temat.
absurd / 83.143.213.* / 2008-09-04 23:01
ty nawet przeczytać tekstu ze zrozumieniem nie potrafisz
jan kowalski / 2008-09-03 16:25 / Tysiącznik na forum
a w TVN24 poleciał wywiad z Niesiołowskim, który nazwał Ziobrę nieukiem, durniem, marnym prawnikiem. I kto to mówi, fachowiec od robactwa, pierwszy cham III Rzeczpospolitej, biegły w prawie i mściwy za upokorzenia przed komisją etyki profesorek. Otóż powiem panu, Panie Niesiołowski, nie dorastasz pan Ziobrze do pięt .
ga-ga chwała bohater / 83.27.95.* / 2008-09-03 17:54
Drogi Janie!
A jakim dorobkiem Ty się możesz pochwalić (oprócz pięciorga dzieci)?
Najpierw pomyśl a później pisz ...
jan kowalski / 2008-09-03 18:03 / Tysiącznik na forum
najpierw słucham, potem piszę. Wystarczy??
rozpuda / 79.188.238.* / 2008-09-03 14:22
zapewne sąd mokotowski będzie rozpoznawał sprawę, idę o zakład !

uzasadnienie wyroku jest już napisane, ciekawe czy czasem nie przez bazyliszka !
ga-ga chwała bohater / 83.27.95.* / 2008-09-03 17:57
Przestań z myśleniem typowo PiS-owskim - to oni najpierw pisali wyroki, a dopiero później szukali uzasadnienia ...
Tutaj sprawa jest prosta - zagalopował się i tyle ... Tylko gdyby miał resztki godności to by się przyznał, przeprosił i po sprawie ...
Ale to tylko maluczki człowieczek jest ... czego od niego wymagać ... nawet specjalizacji w zawodzie nie zrobił i stąd też był przeciw korporacjom ...
fryderykwilhelm / 79.188.238.* / 2008-09-03 13:05
jak patrze jak platforma niszczy Polskę, jak pozbawia ludzi nadzieji, jak oszukuje w kampanii wyborczej, to jestem wielce zatroskany jaką Polskę będę widział na emeryturzze, a może to już będzie polandia bo nie słyszałem aby on zmienił zdanie i odwołał swoje słowa; Nie potrzeba wojny aby wszystko stracić , jak widać !

>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od POlski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem"
Donald Tusk.<

Nie potrzeba wojny aby wszystko stracić , jak widać !
man13 / 2008-09-03 13:57 / Tysiącznik na forum
Jako ksiądz nie powinieneś wiązać swj emerytury z moim krajem. Wracaj do Watykanu i tam zbijaj bąki za pieniądze swych wiernych tumanów.
fryderykwilhelm / 79.188.238.* / 2008-09-03 14:26
bezmózgowie pampersowe chce byc literatem, siano ci się skisiło w mózgu , wymień je !
man13 / 2008-09-03 12:27 / Tysiącznik na forum

Poseł PiS przez ponad godzinę zbijał argumenty autorów wniosku o pozbawienie go immunitetu.

... a powinien zbijać je w odpowiedzi na wniosek.
obserwator / 2008-09-03 19:11 / Tysiącznik na forum
man13> wpisy w liczbie tysiaca , pomieszały tobie w glowie, czas sie leczyc, zwolenniku tonącej platformy .
ee / 85.89.191.* / 2008-09-03 23:56
JX, stefan 101, man13--------nie tylko w dniu dzisiejszym piszą brednie, to ich stan normalny, a raczej nienormalny.Typowy poziom PIENIACZA NIESIOŁOWSKIEGO. Szkoda dla nich czasu. Wiadomo , że głupota ludzka to też dar Boży, trzeba to uszanowac
greg_43 / 83.15.106.* / 2008-09-07 12:53
a kto to niesiołowski

Najnowsze wpisy