Forum Polityka, aktualnościKraj

Zjawisko pedofilii. Arcybiskup stawi się w sądzie?

Zjawisko pedofilii. Arcybiskup stawi się w sądzie?

Wyświetlaj:
starzą / 89.71.99.* / 2014-01-22 22:25
nie wiem czemu tytuł sugeruje pedofilię? widocznie taka moda lub "przekaz'!
FRancopilot / 89.71.99.* / 2014-01-22 22:17
sąd nie dopatrzył sie znamion przestępstwa.......a przedstawicielka dziwnej trzódki Palikota występowała w imieniu osób rozwiedzonych,które zostały "obrażone" wypowiedzią biskupa,że ich dzieci cierpią przez brak milości rozwodzących się rodziców...feministka z partii 'ruch" uzasadniała,że jej rozwód był dla dobra dziecka...przed eurowyborami,tzw.znani politycy Twojego ruchu- nagłaśniają swoje postępowe "programy" chcąc zwrócić na siebie uwagę,,,,antykatolicką obesją i tematyką na poziomie krocza/a przy okazji chodzi o cenzurowanie kazań i zamykanie ust tym co wypowiadają inny pogląd/....w Brukseli na nich czekają.?
chichot dona / 95.40.143.* / 2014-01-20 15:30
Łomatko ... widać, że wybory blisko ... w tym przypadku do europarlamentu.
Feministki wszystkich krajów łączcie się ... mogli proletariusze mogą i feministki , czemu nie?
Im bliżej kolejnych wyborów tym coraz więcej pieniactwa.
Mam takie odczucie, że szanowni politycy, działacze, feministki , itp coraz bardziej odrealniają się.
Strach progu wyborczego (TR) plus świadomość marginalizacji (feministki) zapewne są przyczyną tych wszystkich działań. Autorom takich działań zależy na zwiększeniu popularności co ma przekładać się na większe szanse wyborcze, moim zdaniem osiągany efekt jest raczej przeciwny do zamierzonego, popularność może i jest ale powiązana raczej z niechęcią a nie poparciem.
Prawicowi wyborcy ich oleją a lewicowi raczej wybiorą SLD pomimo tego , że TR atakuje i SLD, zauważyłem , że ataki TR przysparzają SLD zwolenników. Może to tylko taka ściema i Palikot z TR grają dla SLD ?
fghdghthrtyh / 83.12.121.* / 2014-01-20 15:08
a ja oczekuję że Palikot bedzie miał odwagę wyjasnic niescisłości związane z otrzymanymi pożyczkami od firm zarejestrowanych w rajach podatkowych, związane ze studentami i emerytami których nazwiska widnienią na jego wyborczych listach poparcia, związane ze składanymi przez niego oświadczeniami majątkowymi itp itd

Najnowsze wpisy