Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Złote zęby ministra Sochy

Złote zęby ministra Sochy

Jan / .* / 2004-10-13 10:34
Komentarze do wiadomości: Złote zęby ministra Sochy.
Wyświetlaj:
polski / .* / 2004-10-20 09:45
Nie wszystkie firmy PANSTWOWE sa deficytowe!!!!niektóre radzą sobie całkiem dobrze, nawet b. dobrze. Czy byloby zainteresowanie PKO BP gdyby to był chłam? Tak samo na zachodzie - do kogo należy energetyka we Francji? Kto jest włascicielem telekomunikacji ?
zgred / .* / 2004-10-14 10:59
Wydawanie na naukę w Polsce wyższych kwot przy jej obecnej mstrukturze hierarhicznej ( o wszystkim decydują uczeni w wieku emerytalnym a często w wieku daleko przekraczającym średnią długość życia. Jeśli się nie wprowadzi zakazu pracy etatowej powyżej 65 lat to zawsze następcy dojdą do stanowisk decyzyjnych dopierto gdy sami wejdą w wiek emerytalny.
polski / .* / 2004-10-20 09:55
JAKA NAUKA? K. nóż się otwiera...po co produkować półinteligentnych inzynierków na studiach zaocznych o kwalifikacjach niższych niz PRLowski- rtobotnik po zawodówce (wiem co mówie bo jestem z przemysłu i zatrudniam ludzi). To fikcja. Równanie (raczej niertówność) jest proste wykształcenie nie równa sie poziomowi wiedzy i umiejetności. Rynek to już zweryfikował dawno. Nie mjejcie złudzeń kiepskie uczelnie i kiepscy wykładowcy pójda do lamusa. Im szybciej sie to stanie tym lepiej. Tytuł mgr. inz (lub) podobny sie zdewaloował przez hyperinflację uczelni wyższych i ich pseudo wykładowdców. Z dobrze wykształconej kadry wyzszej stajemy sie chłamem niedouczonych kmiotów z paierami śmiesznych (nie wiadomo skąd wziętych ) uczelni.
baba / .* / 2004-10-13 15:41
porównanie kul żeliwnych i złotych zębów jest nieco ryzykowne - tonażowo chyba lepiej byśmy wyszli na sperzedaży kul na złom niż tych złotych ząbków :-)) w przeżedzonym nieco socjalistycznym zgryzie.
baba / .* / 2004-10-13 15:43
upss...! przerzedzonym
Martyna / .* / 2004-10-13 10:39
Poziom wydatków na naukę kompromituje rząd a zwłaszcza Belkę. Premier jest profesorem ekonomii i co z tego skoro nic nie rozumie.Na dodatek kompromituje polskich ekonomistów i profesorów.
Jan / .* / 2004-10-13 10:34
Gdyby zaoszczędzić 24 mld to deficyt zmniejszył by się do poziomu niegrożnego.Jeżeli mimo 15 lat transformacji firmy państwowe są deficytowe to lepiej je oddać za 1 PLN

Najnowsze wpisy