Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty bije rekordy słabości

Złoty bije rekordy słabości

Money.pl / 2009-02-03 17:12
Komentarze do wiadomości: Złoty bije rekordy słabości.
Wyświetlaj:
lasa / 89.76.224.* / 2009-02-03 20:53
"Powyższy tekst stanowi wyraz osobistych opinii i poglądów autora i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. " - po co w takim razie piszecie, jaka ma być rola tego tekstu? pytam serio. Proszę o odpowiedź.
strażak całodobowy / 83.29.214.* / 2009-02-03 21:05
Myślę, że profesjonalny komentarz, oprócz samego opisu zjawiska, powinien zawierać także elementarną, konstruktywną jego diagnozę.
lasa / 89.76.224.* / 2009-02-03 21:59
konstruktywną diagnozę? może konstruktywną krytykę ...
owszem może powinno się w tych komentarzach znaleźć więcej interpretacji i rad - na różne scenariusze.
To jest ryzyko, wiadomo, pisanie tego typu komentarzy przez analityków. W takim razie niech nie produkują "analiz" na pęczki co 5 minut, sytuacja nie zmienia się aż tak dramatycznie, aktualnie mamy wyraźny trend i nie zapowiada się na szybką zmianę. Niech więc TMS czy nawet inni brokerzy darują sobie codzienne poranne, przedwieczorne, południowe komentarze. Idźmy w jakość a nie w ilość. Poza tym komentarze niech firmują osoby z dużym doświadczeniem. Co to za analityk, który podpisuje się, że to tylko osobista opinia i pogląd? Gdzie jego profesjonalizm, konsekwencja i odwaga?? Za przeproszeniem - kierowca tira też się może tu wypowiedzieć nt. złotego i podpisać podobnym disclaimerem.
meteor / 83.29.214.* / 2009-02-03 23:33
Nie podoba się określenie "konstruktywna" diagnoza...?
:-)))
lasa / 89.76.224.* / 2009-02-03 23:52
jak zwał tak zwał:) niech będzie konstruktywna diagnoza, ale jestem nieco podirytowana artykułem (zresztą nie tylko tym), więc bardziej w stronę krytyki się skłaniam.
strażak całodobowy / 83.29.214.* / 2009-02-03 20:47
Za dwa tygodnie euro wyląduje na poziomie 5,6-5,8. Bardzo mnie ciekawi, jakie bajki będą wtedy opowiadać komentatorzy?
- Że spekulanci skonsumowali zyski za ostatnie 3 lata i spakowali walizki...?
- że eksporterzy się mało starają i bilans handlowy jest jaki jest... ?
- ze blilans płatniczy to przewlekła choroba od czasów Gierka...?
- że dotacje unijne to nie jest Tuskowa specjalność...?
- że za dużo pożyczyliśmy na krechę, kiedy banki dawały (i głupio było nie brać)...?
...?

Złotówka stanęła przed lustrem (czyli przed nami) i rzekła smutnym głosem:
- proszę państwa "jestem naga". Ale to nie moja wina. Zawsze taka byłam. Państwo mają na oczach zielone okulary. Dobranoc
Dobranoc...
wojtalino / 2009-02-03 19:46
para analitycy czego dziś nikt nie pisze o regionie tracimy do wszystkiego co się da !!!! to juz zakrawa na jakiś obłęd spekulanci z całego świata dymają naszego złotego a nikt nic nie robi
pol11 / 85.128.17.* / 2009-02-03 17:39
Szkoda sie denerwować chłopie wiadomo jedno , tacy analitycy zawsze piszą bzdury typu "złoty sie umacnia " , "złoty słabnie" itd itp tylko że sam to widze nie jestem ślepy , a im jeszcze płacą kupe kasy za te bzdety żałosne śledze kursy już od kilku miesięcy i ciągle to samo piszą jedyne co co sie zmienia w tych tekstach to kurs walut ha ha :) pozdro
fur / 85.237.180.* / 2009-02-03 17:23
Nie dość, że Pani artykuł stoi w sprzeczności z poprzednim to jeszcze pisze Pani bzdury w stylu: "windując kurs EUR/PLN w okolice 3,6100." HALO 3,61 -czy to frakment artykułu z wiosny 2008? Czy Pani nie jest wstyd? A może pomimo wstydu za takie pieniądze warto pisać nawet największe bzdury, byle płacili? Czy Pani czyta forum pod Pani artykułami? Jeżeli tak to zapraszam do dyskusji, a nie chowania głowy w piasek (lub w pensyjkę za komentarze)
zyyyczliwy / 149.254.51.* / 2009-02-03 17:36
stary, w tym kraju juest jeden wielki bur del. Pol roku temu bylo windowanie zlotego, teraz windowanie euro, bezrobocie, potem rzady pracownikow i nigdy w tym debilnym kraju nie jest dobrze bo ... no wlasnie... dlaczego? szkoda pyska otwierac..
strażak całodobowy / 83.29.214.* / 2009-02-03 20:26
Bo głosujemy na ludzi, którzy mają w nosie nasze aspiracje i potrzeby...
PO - Pospolite Oszustwo - czyli witajcie w programie pt. "Witamy Was-Mamy Was"
Czy ktoś będzie teraz bronił Tuska, Schetynę czy Chlebowskiego, albo "nawalonegokota" heh...
killer_debili / 212.76.37.* / 2009-02-03 17:40
fakt, ta dziącha nawet gęsi paść nie potrafiłaby... cóż, chce się rzec "spie###aj dziadu" i nie pisz już więcej tych błazeństw.
opolanin / 68.196.94.* / 2009-02-03 19:43
to.jest tak jak dzieci chca byc madrzejsze od ludzi z doswiadczeniem
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy