Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty nadal jest „trendy”

Złoty nadal jest „trendy”

skomentuj
Emil / .* / 2004-12-23 18:33
Komentarze do wiadomości: Złoty nadal jest „trendy”.
Wyświetlaj:
lubuski / .* / 2004-12-27 14:14
wiec moze te pustaki z rzadu mysla, ze uratuje nas euro :)
am / .* / 2004-12-24 16:32
Ostatnie wzmocnienie złotego jest wynikiem sprzedaży Euro przez Eureko. Potrzebowali 1,6 mld pln. Kto sprzedawał te akcje- Millenium. Gdzie Pan Gronicki był/jest ( miejsce nie zajete)głownym ekonimistą? Gdzie Pan Belka był w Radzie Nadzorczej , który bank jest najbardziej nomenklaturowy ? Odpowiedź jest jedna : MILLENIUM. Pan Giertych i spólka powinni powołać nasępną komisję bo oprócz ORLENU to tutaj SLD-wy wraz z Bermanowcami z SDPl wiją sobie gniazdko. Tę wiadomość dzisiaj potwierdził UBS, to nie jest bank o wiarygodności prezydenta Kwaśniewskiego. To instytucja o najwyższym ratingu
galernik / .* / 2004-12-23 20:39
konczę wypowiedz poprzednika : i ludziska wyją na ulicę, odnajdzie się tych panów co rozpiepszają Polskę i się ich osądzi te żydowskie ścierwa.Na tą Polske pracowały nasi dziadowie i nasi rodzice.
Emil / .* / 2004-12-23 18:33
Amerykańskie fundusze hedgingowe "dmuchają" złotego do granic bólu. Oczywiście nie ma to nic wspólnego ani z rozwojem gospodarczym Polski ani z żadnymi innymi czynnikami fundamentalnymi. USD umocnił się od maja br. w stosunku do złotego o 34%. Balon jest dalej dmuchany. Minister Finansów tego nie widzi, bo na wiosnę zmini go ktoś inny. Prezes NBP jak znawca gospodarki wolnorynkowej mówi, że rynek wszystko załatwi sam. Patrzmy tylko jak długo może znieść to nasza gospodarka. Za chwilę przedsiębiorstwa policząkoszty i okaże się, że koszty wewnętrzne są tak duże, że siądzie sprzedaż. A balon dmuchany jest dalej..... Panowie z rządu czy wiecie co będzie jak on pęknie ?
zbig / .* / 2004-12-23 22:01
Emil może złoty jest "trendy" ale ty na pewno nie.Piszesz, że dolar umocnił się od maja w stosunku do złotego a jest całkiem na odwrót, może nie wiesz o czym piszesz a może się pomyliłeś. Tylko jak twój komentarz czyta taki burak jak galernik to robisz mu wodę z mózgu którego jak widzisz z jego tekstów i tak mu nie zbywa.
wlkp / .* / 2004-12-27 11:49
buraczany antysemita galernik swoja głupota i wiejskimi haslami zmieni sam siebie, doputy dopóki nie pójdziesz do szkoly i nie wbijesz sobie do łba podstawowych zeczy nie bedziesz nic rozumiał ja wiem ze za cale nieszczescie Polski winni sa wszyscy tylko nie Polacy, pozdro:)
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy