Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty nadal zyskuje na wartości

Złoty nadal zyskuje na wartości

Money.pl / 2006-03-17 12:25
Komentarze do wiadomości: Złoty nadal zyskuje na wartości.
Wyświetlaj:
Plus / 83.14.232.* / 2006-03-17 17:28
To Pan Premier postanowił być mocniejszym od złotego. Miał cierpieć eksport a co z tym idzie cała gospodarka. Eksport ma się dobrze, waluta też, pomimo starań rządu w sprawie banku centralnego. Tylko po raz kolejny fiasko rządowych zakusów na wolny rynek zostanie osiągnięcniem genialnej ekipy, której sukcesy wciąż są trąbione.
A / 212.244.189.* / 2006-03-20 13:39
A gdzież tu tak trąbią (!?), jest wręcz odwrotnie,
- najbardziej mnie rozśmieszył wczoraj Polsat, który stwierdził ustami komentatora: „poprzedni "straszak" w postaci zapowiedzi przyspieszonych wyborów w lutym przez Prezydenta, spowodował ponad miliard złotych strat na giełdzie, w wyniku katastrofalnych spadków..." - no to Polska jest wieeeelką "potęgo gospodarczo" na świecie, skoro podobne spadki były akurat idealnie w tym samym czasie, lub nieco wcześniej, np. w praktycznie całej Europie, w Japonii, Australii i w... Indonezji...
No jak "Kaczory" tak dalej będą robić, to gracze giełdowi z Indonezji zmuszą swój rząd i ani chybi Indonezja wypowie nam wojnę...
PS. Ja nie jestem zwolennikiem PiS-u, nigdy nie byłem i z wielu względów nie będę, ale na Boga, szczególnie dziennikarze, nie bądźcie "nachalnie dyspozycyjni”!!! Ja wiem, że płacą wam media będące w zdecydowanej większości w rękach - ze swojej woli lub (częściej) nie - jednej opcji; ale pamiętajcie: kłamstwo ZAWSZE jest bronią obosieczną..., bo półprawdami, którymi nas na temat PiS-u faszerujecie to sobie można, ale...
Półprawda jest najwyżej rodzajem góralskiej prawdy a mianowicie "g.....no prawdy".
A / 212.244.189.* / 2006-03-17 15:14
No i co "jajogłowi" z placformy mało-obywatelskiej -zdejmiecie swoje "tupeciki" i posypiecie głowy popiołem...???????????????????????????????
B / 83.14.232.* / 2006-03-17 17:39
"Preferowany poziom ceny to 4zł za euro" - to słowa premiera. Nie udało się. A tak się starał. Nawet notatki odtajniał. Nasza waluta to nasz narodowy interes, nie należy go atakować.
A / 212.244.189.* / 2006-03-20 13:03
No durne te prezydenty hamerykańskie były, durne, przez ostatnie 8 lat, naciskały co by ich mahery od banków obniżały stopy procentowe, i tych dólarów straśnie kursa obniżały, psowały walute jak te głupie...
- jakieś tam równowage w handlu "innastranym" chciały czy cóś...., a po co to komu?
A przecie trza było w górę go gnać tego baksa i cieszyć sie, cieszyć, jak łon rośnie razem z japońskim importem, i hamerykańskim bezrobociem, patrzeć z lubością jak łono - te bezrobocie; w Hameryce rośnie a u Japońców spada...
No nie miały, nie miały, biedaki amerykany naszych, swojskich sawantów-ekspertów - profsórów na WUML-u tuczonych z placformy, i dla tego te amerykańce takie biedne, bo bez Balcerkowicza i Hanki...
A / 212.244.189.* / 2006-03-20 14:19
Oj, a te chińczyki to Panie jeszcze durniejsze, hamerykany oskarżyły ich, że śtucznie zaniżajo kursa tego swego junana, cy jak mu tam, ale dobrze kitajcom, walute popsowały i muszo teraz planować spadek swego pekaba na – 10%, to dobrze im tak, niech głodujo, niech im gospodarka pado - co bedo psie krwie świadomie swą walute psuły...
Co, że jak, że im kitajcom pekab wzrośnie o 10%, a nie spadnie?
...e wedle tuskawek to nie może być, gupoty kumie gadacie...
kajtek / 83.31.68.* / 2006-03-17 12:49
Gdy złoty traci na wartości do wina PiS-u a jak zyskuje na wartości z to zasługa PiS-u?
mikelc / 217.82.172.* / 2006-03-17 12:25
brawo balcerowicz 1 zloty 1 euro tak powinno byc wtedy bende zarabiac 1000 euro
..... / 213.158.197.* / 2006-03-17 13:26
Oj bendziesz bendziesz... ortografia sie klania ...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy