Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty najmocniejszy od miesięcy

Złoty najmocniejszy od miesięcy

skomentuj
Wyświetlaj:
ludwiczek / 2009-07-15 22:24
Jestem pod wrażeniem.Apetyt na ryzyko i te podobne bzdury,chyba że w tym fachu najlepiej jest ograniczać się do takich właśnie zwrotów.Polski export spadł o 24%,import o 30%,a o tegorocznym deficycie już zapomniano,poruszając już kwestię na rok 2010.Typowo komunistyczne podejście do zagadnień.Jeżeli chodzi o nasz region inwestycyjny,przykładem może być Łotwa,i chociażby w najbliższym czasie Czechy.Na temat p.Rostowskiego to już w ogóle nie wypowiadam się,a jeżeli chodzi o tzw.inwestorów-przyjeżdżają właśnie do kraju na zasłużone urlopy,przywożąc euro i funty,co przekłada się znowu na popyt na złotówkę.
kurczeblade / 79.185.238.* / 2009-07-15 17:19
Jakie wykształcenie ma taki pisamak. Nie wystarczy skończyć wieczorowe studium Gówno Wartej żeby podejmować się pisania tekstów bardziej zaawansowanych niż rozprawki dla niepełnosprawnych. PO prostu makabra. Co ja robię na takim forum?.
Mariusz Zalewski / 85.89.178.* / 2009-07-17 00:07

żeby podejmować się pisania
tekstów bardziej zaawansowanych niż rozprawki dla
niepełnosprawnych


Ta aluzja do niepełnosprawnych była niepotrzebna. Pomijając fakt różnych form niepełnosprawności nie powinieneś obrażać w ten sposób kogokolwiek. POMYŚL zanim coś napiszesz. Jak Ci ludzie się czują czytając Twoją wypowiedź? Wstydź się.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy