Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty pod wpływem giełd i eurodolara

Złoty pod wpływem giełd i eurodolara

Money.pl / 2009-03-25 05:56
Komentarze do wiadomości: Złoty pod wpływem giełd i eurodolara.
zerro / 217.98.20.* / 2009-03-25 05:56
Dziwiło mnie to, że we wspólczesnej gospodarce są jeszcze miejsca, gdzie można zarobić wykonując pracę, której jakość nie ma żadnego znaczenia a i tak dostaje się wynagrodzenie. Myślę tutaj o trafności analiz i ciągłego bełkotu płynącego z ust analityków. Jaka jest zasadność takiej pracy. Znalazłem odpowiedź. Chodzi o naganianie klientów do instytucji finansowych i golenie ich z pieniędzy, które posiadają. Radzę jednak instytucjom doradctwa finansowego i bankom zwolnienie z pracy wszystkich dotychczasowych analityków i doradców, którzy mogą kojarzyć się z procesem okradania klientów na dojściu do obecnego kryzysu i zatrudnienie nowych. Chodzi tu o pokazanie nowych nazwisk i twarzy. Pozowli to szybciej odbudować wiarygodność w oczach naiwnych i nakręcić kolejną już spiralę okradania klientów. Tak jak to ma miejsce od dziesięcioleci.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy