Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty rośnie na przekór fundamentom

Złoty rośnie na przekór fundamentom

skomentuj
Wyświetlaj:
jelp / .* / 2005-02-03 15:42
Czy nasz rynek finansowy jest aż tak płytki, że chwilowy napływ kapitału spekulacyjnego na giełdę każdorazowo wywraca notowania walutowe do góry nogami? Gdzie pozostałe składniki makroekonomiczne decydujące o korsie waluty narodowej w normalnych gospodarkach? Czy kurs PLN nalezy na trwałe oprzec na podaży kapitału spekulacyjnego? To może jednak lepiej do strefy EURO? A moze odrazu zafundujemy sobie szekle ?
Andrew / .* / 2005-02-03 12:22
Do listopada 2004 MinisterstwoFinansow systematycznie publikowalo informacje o zadluzenia Skarbu Panstwa.Kolejny post mial zjawic sie 20 stycznia. Nagle ukazala sie informacja ze dopiero w marcu beda opublikowane dane . Czy naprawde jest az tak zle z tym dlugiem?Panie Gronicki jak tam z planem dlugu ?Pewnie juz ponad 500mld, nich Pan sie nie krepuje, taki dobry gospodarz z Pana.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy