Forum Polityka, aktualnościKraj

Zmarnowany urlop? Żądaj zadośćuczynienia od biura podróży

Zmarnowany urlop? Żądaj zadośćuczynienia od biura podróży

Wyświetlaj:
antykomunista / 217.117.128.* / 2011-02-02 07:52
A kto mi zwróci za zmarnowane życie w PRL i PRL-bis ?. Jaruzelski i Kiszczak, czy Tusk i Komorowski ?.
Mała Mi / 94.251.172.* / 2011-02-01 16:04
Wszystko to ładnie wygląda z punktu widzenia teorii- w praktyce niestety mamy zderzenie z szarą rzeczywistością.
W ubiegłym roku byłam na wakacjach, które okazały się koszmarem.
Już dwukrotnie składałam w biurze V.. C... i za każdym razem byłam zbywana. Rzecznik praw konsumenta mówiąc kolokwialnie nas olał- więc nie wiem po co jest i czym się zajmuje.
W chwili obecnej zastanawiam się nad oddaniem sprawy do sądu- ale czy to coś da...? Cóż czas pokaże...

Pozdrawiam
M.
Michal711 / 2011-02-25 13:17
Mała Mi my z rodziną mieliśmy podobny problem jak wyjechalismy na urlop do Turcji z pewnym nieuczciwym biurem ! Było wrecz okropnie: pierwszej nocy dostalismy pokoik z brudnymi poscielami, lazienka byla strasznie brudna i zagrzybiona a wszedzie kurz, jedzenie bylo paskudne, a do plazy bylo bardzo daleko , a nie jak zapewniali w biurze 100 m ! Zlozylismy oczywiscie reklamacje, ale to nie pomoglo. Na szczescie pomogla nam pewna profesjonalna firma TravelCompens (gdzies tam maja nawet wlasna strone na necie) ktora zajmuje sie dochodzeniem odszkodowan od biur podrozy, i dostalismy zwrot 60 % wiec bylo warto..moze sprobuj do nich uderzyc?
Pozdrawiam !

Najnowsze wpisy