Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zmiana wizji państwa czy puste hasła? Ekonomiści podzieleni w sprawie planu Morawieckiego

Zmiana wizji państwa czy puste hasła? Ekonomiści podzieleni w sprawie planu Morawieckiego

Wyświetlaj:
na przekór niedowiarkom / 83.23.202.* / 2016-02-17 09:38
Panie Morawiecki, realizacja pańskiego planu przyniesie wielki zysk dla Polaków i prestiż Polsce. Jestem tego pewna, biorąc pod uwagę cechy charakteru Polaków i potencjał państwa polskiego. Niech takie przykłady geniuszu Polaków jak rozkodowanie "Enigmy" dla Pokoju na Ziemi.... jak ponad ludzkie Osiągnięcia Pilotów "Dywizjonów Polskich", w Zwycięskiej Bitwie o Londyn, aby Europa nie straciła nadziei, ze hitlera jednak można pokonać... jak Solidarność Polska dla zjednoczenia Europy... I bliższe, jak Polscy geniusze : Ambasador Pokoju Karol Wojtyła, który zaszczepił Duch Solidarności... konstruktorzy, projektanci, inżynierowie zmuszeni dziś do emigracji. Wierzę, że pan jako ekonomista praktykujący , swój Plan Morawieckiego przekuje na realny zysk dla Polaków.
spy 21 / 91.217.0.* / 2016-02-17 09:38
miałem Morawieckiego za poważniejszego człowieka
,ale co posunięcie to wpadka.
Bajki / 88.156.129.* / 2016-02-17 09:34
Plan Morawieckiego ??
Ależ , on już zaczął być wprowadzany
.Eksperymentalnie zastosowano go dla emerytów , aby szybko dorównali finansowo emerytom w starej Unii .
Dostali oni zawrotną WALORYZACJĘ EMERYTUR w 2016 sięgającą nawet NIEWYOBRAŻALNEJ KWOTY 3,20 zł /m-c.
Biorąc pod uwagę wzrost cen podstawowych artykułów , lekarstw, oraz opłat , kwota waloryzacji emerytur wydaje się ............." zawrotna" i zgodna z linią partii .
BRAWO PANIE MORAWIECKI .
Balbinia / 37.248.254.* / 2016-02-17 09:31
Mam lepszy program i tak samo konkretny - trzeba tak działać, aby we wszystkich dziedzinach było jeszcze lepiej niż poprzednio, by był jeszcze większy postęp...
A na to 3/4 środków to prywatne + EU.
A jak nie będzie tego wspaniałego programu to te środki PRYWATNE I UNIJNE zaginą ???
Ale kit ! Sprzedawanie Inflantów przez Zagłobę już się kiedyś odbyło a i o tylko w powieści.
Dalej jest polityka liczona na to że 'ciemny lud wszystko kupi' - a który lud to ten ciemny ?
Ten, który głosował na PIS, czy ten inny ?
Dziwi mnie tylko to, że nawet niby poważni ludzie mogą się tak wygłupić...
Grześ 1000 / 217.99.255.* / 2016-02-17 09:30
Nareszcie ktoś, komu się chce, a myślałem, że w tym kraju nie ma mądrych ludzi.
6060 / 178.43.225.* / 2016-02-17 09:27
Różni ekonomiści, doradcy, eksperci powiązani są ugrupowaniami politycznym i dlatego ich opinie należy traktować z przymróżeniem oka, zasiadają goście i na ten sam temat mają skrajne opinie, kogo słuchać?
real / 85.28.188.* / 2016-02-17 09:24
Tatuś w czasie bredzenia podsunął mu plany rozwoju za czasów Gomułki!
Gracz415 / 5.172.247.* / 2016-02-17 09:23
Słuchając tego wystąpienia myślałem że za miesiąc wybory, bo brzmiało jak kiełbasa wyborcza. Bicie piany nic więcej. Na razie widać że Pis zepsuje to co do tej pory osiągnęliśmy.
Zen mn / 31.61.137.* / 2016-02-17 09:41
A co takiego osiągnęliśmy ? Tylko konkrety proszę
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Radwanowiec / 37.248.255.* / 2016-02-17 09:19
Nie znam się na EKONOMII.mOŻE I DOBRZE

Nie znam się na ekonomii.I chyba dobrze.Bo to co wygadują różni "SPECE"od ekonomii mnie laika przeraża.Żaden z tych mądrali nie zarobił grosza w biznesie a jedynie pożera niekiedy w nadmiarze podatnika pieniądze. Natomiast nie jest mi obca wiedza w zakresie organizacji i zarządzania zaczerpnięta od wspaniałego znawcy tego zagadnienia profesora Marię Wiesława Grudzewskiego.Dziwi mnie to,że WIELCY EKONOMIŚCI,mają klapki na oczach i nie dostrzegają faktu,że dobre wyniki EKONOMICZNE BIORĄ SIĘ Z DOBREJ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA PAŃSTWEM.
Ta dziedzina życia,jest w Polsce wyjątkowo źle traktowana.Rozdrobniona administracja w Polsce-czytaj GMINY,nie wróży poprawy życia gospodarczego naszego KRAJU.Walka o WŁADZĘ w Polsce,przez wszystkie opcje polityczne,to walka o K O R Y T O.Czym mniejsze organizacje samorządowe-GMINY czy też rozdrobnione WOJEWÓDZTWA,TYM WIĘCEJ bezproduktywnych miejsc dla nieudaczników partyjnych.
Zlikwidować polityczne POWIATY i powołać w to miejsce mocne samorządne GMINY,DOFINANSOWYWANE PRZEZ BUDŻET PAŃSTWA,to jedynie słuszne rozwiązanie-sprawdzone w jednym z najbogatszym kraju w EUROPIE SZWECJI.
Nie jestem jednak optymistą i wiem,że w Polsce nigdy się nie zmieni,ponieważ wyjątkowi nieudacznicy
nigdy nie zrezygnują z milionowych dochodów,kosztem społeczeństwa,które w niektórych REGIONACH przymiera GŁODEM.
OTO POLSKA WŁAŚNIE.Nic dodać nic ująć.
Mazurka 61 / 46.171.121.* / 2016-02-17 09:17
Możemy sobie wyobrazić co będzie.Zbiór życzeń,oderwanych od rzeczywistości.Bzdury.
Nasze cacy / 78.154.80.* / 2016-02-17 09:16
Główny podział wśród ekonomistów wynika z ...poglądów politycznych. I tak we wszystkich dziedzinach. Nie, bo nie!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Profesor. / 193.242.146.* / 2016-02-17 09:14
Przecież to jest czysta komuna. Czem więcej Państwa w gospodarce tym mniejsza jej efektywność.
Wykarmianie bandy durnych urzędasów spowoduje wzrost korupcji. Szereg niespójności i brak logiki odnośnie finansowania wróży totalną klapę. A jak unijne środki trafią Polski po zmarginalizowaniu naszego Państwa wskutek kaczej polityki?
popic / 94.42.177.* / 2016-02-17 09:06
jakoś wyglada ale jak coś mówi tojuż inna srawa mały biznes polski został zniszczony i jest niszczony od tego należy zacząć , abolicja dla tych ludzi z prośbą o przebaczenie
Teo878 / 83.26.120.* / 2016-02-17 09:04
Bardzo mi się ! Myślę że tak należy podchodzić do sprawy! A co złego w narodowym kapitale? Brawo Panie Morawiecki!! P.S Nie będzie bezrobotnych i Urzędów Pracy!!! Hi ! Hi!

Najnowsze wpisy