Forum Spółki giełdowe GPW SA

Zmiany na giełdzie. Nowy system notowań na GPW

Zmiany na giełdzie. Nowy system notowań na GPW

Wyświetlaj:
byly inwestor najwny / 83.24.1.* / 2013-04-13 17:51
Juz lece i niosa pieniazki ZLODZIEJOM!!!/ a gest Kozakiewiczao ni wystarczy?.
old spice / 178.235.211.* / 2013-04-13 15:04
No popatrz pan... W "94, w BM Pekao, zakładali w ciągu miesiąca konto maklerskie, a teraz pan makler siedząc na kibelku złoży zlecenie, w ciągu sekundy, na giełdzie... To co będzie za 20 lat ?
fdsafa / 5.173.173.* / 2013-04-13 17:34
za 20 lat to zlecenie złoży maklera siedzącego na kibelku :D
a poważnie, jak dla mnie to oznacza jeszcze większe zautomatyzowanie zleceń co wcale nie wpłynie na poprawę płynności i uczciwości notowań, wręcz przeciwnie, zniechęci inwestorów do inwestowania Z ROBOTAMI KTÓRE I TAK ZAWSZE WYGRAJĄ!!! :/ chore i nienormalne, ale co zrobić.
już teraz na wielu spółkach automaty blokują i fałszują notowania stawiając po 1 akcji w kontrze po wyprzedaniu taniej milionów akcji przez gracza ( trend oczywisty ale na wykresach już nie) :/ jeśli tak ma wyglądać giełda - gra robotów i programów to ja wysiadam :/ oddajcie mi moje pieniądze i mnie nie ma :/

rozumiem, rozszerzyć naturalnie gpw do akcji z całego świata obligacji kontraktów warrantów etfów .. ale żeby automaty na giełdzie promować. to jak grać w jednorękiego bandytę, maszyna i tak zawsze wygra :/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy