Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Zostań konsultantka FM!

Zostań konsultantka FM!

alkatrazka / 2007-09-24 09:30
Poszukuje kluczowych osób z którymi w ciągu roku stworzymy bardzo duży zespół współpracowników.
Pragnę odkryć przed Państwem fantastyczny świat kosmetyków i perfum FM. Firma FM GROUP WORLD to Polska firma istniejąca od 3lat. Jest bardzo prężną i szybko rozwijająca się firma, która jest już 32 krajach świata. Specjalizują się w wysokiej klasy kosmetykach. Komponenty perfum produkowane są w firmie DROM Monachium(1911 rok założenia).W ofercie firmy FM jest 100 perfum, dezodoranty, wody po goleniu, pianki do golenia, balsamy nawilżające, żele pod prysznic o zapachach znanych światowych marek, (np. christian dior, hugo boss, chanel, itp.). Są to zapachy alternatywne do oryginałów a nie podróbki.

Zalety współpracy:
-WPISOWE 0 zł, wykupienie startera to 80 zł
-RABAT - 43% opustu bez względu na wysokość zamówienia
-kupujesz to co chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz
-masz możliwość korzystania z dodatkowych rabatów, promocji itd.
-czas realizacji zamówienia – przy zamówieniu do godziny 13 danego dnia realizacja w ciągu 24h po 13 godzinie realizacja zamówienia w ciągu 48h godzin
-zbierasz dodatkowe punkty (masz 90% upustu)
-nie ma obowiązku skladania zamówień

Dla osób dynamicznych, chcących zająć się dystrybucją produktów FM GROUP WORLD proponuję przyłączenie się do klubu FM, zapraszamy do współpracy:
-liderów innych firm mlm
-konsultantów innych firm
-poszerz swoją ofertę
-urodzonych sprzedawców
-wszystkich chętnych itd.

Wejdź i spróbuj! To jest to co szukasz od dawna. Zrób to zanim ktoś cię wyprzedzi. Ale Kto nie podejmuje trudów walki, ten ponosi koszty straconych szans. e-mail: dodatkowy@vp.pl Tel. +48 509 898 454 Możesz też podać kontakt tel. do siebie a ja zadzwonię i przedstawię szczegóły
Wyświetlaj:
karolcia_z.g / 78.8.85.* / 2009-11-13 22:58
zostań konsultantka/em Faberlic. kosmetyki o niebo lepszej jakości niz przereklamowane avon czy oriflame.
zainteresowanych proszę o kontakt: karolcia_z.g@wp.pl
ROLI DOL / 188.47.80.* / 2009-08-31 14:17
a czy w okolicy buska tez mogę sie przyjąć do fm?
ANIKA2222 / 80.54.232.* / 2010-01-08 16:21
JESLI CHCESZ WSTĄPIĆ DO FM GROUP NAPISZ DO MNIE GG-8861243 Anna

Najnowsze wpisy