Forum Forum emerytalneOFE

ZUS przeleje do OFE prawie 370 mln zł

ZUS przeleje do OFE prawie 370 mln zł

aniuta / .* / 2003-12-10 13:56
Komentarze do wiadomości: ZUS przeleje do OFE prawie 370 mln zł.
Wyświetlaj:
cozac / .* / 2003-12-15 21:33
czyli 20% należności ...bez odsetek...???
ZBUNTOWANA / .* / 2003-12-11 15:05
LUDZIE INTERESUJCIE SIE SWOIMI SKLADKAMI - NIE SIEDZCIE CICHO I NIE CZEKAJCIE DO CZASU KIEDY PRZYJDZIE CZAS NA PRZEJSCIE NA EMERYTURE. WTEDY MOZE BYC ZA POZNO NA WYJASNIANIE BLEDOW I NIEZGODNOSCI.
gosia / .* / 2003-12-11 15:15
Zaiteresowanie skończy się otrzymaniem lakonicznej odpowiedzi,że mamy czekać na usprawnienie systemu. A jak się nie podoba to możemy podać ZUS do sądu i napewno wygramy hahahaha.... (cyt. z rozmowy telefonicznej z urzędniczką ZUS Senatorska WWa.
GOSIA / .* / 2003-12-11 13:26
ZUS'ia i mnie tak załatwiła - po zmianie nazwiska otwarto mi drugie konto,nie zamykając pierwszego co spowodowąło zaprzestanie przez ZUS przelewania pieniędzy,ale brać od pracodawcy to ZUS składkę ochoczo bierze.Oczywiście mam czekać aż kiedyś wprowadzą nowy system,który to uporządkuje; bravo,bravo emeritura
aniuta / .* / 2003-12-10 13:56
Na uzupelnienie brak prawidlowych kwot skladek za 1999 i 2000 r. z powodu zlego odczytu skanera czekam do dnia dzisiejszego i nic. Na dodatek ZUS przestal przekazywac moje skladki od maja 2002 r. z powodu procesu scalania kont (zmienilam nazwisko, zmienilam nr dowodu osobistego i Program PLATNIK w ZUS nie potrafi sobie z tym poradzic do dnia dzisiejszego wiec najlatwiej jest przestac placic. Kazde info o przekazaniu jakis pieniedzy do OFE powoduje, ze sprawdzam swoje konto w OFE przez internet i po raz kolejny rozczarowanie. Moja skarga na opieszalosc ZUS lezy u Rzecznika Praw Obywatelskich, ale przestalam juz liczyc, ze w tym kraju kiedys bedzie normalnie.

Najnowsze wpisy