Forum Spółki giełdowe LW Bogdanka SA

Związki zawodowe Bogdanki chcą przejęcia przez spółkę Enea

Związki zawodowe Bogdanki chcą przejęcia przez spółkę Enea

Wyświetlaj:
ornat813 / 83.23.1.* / 2015-10-12 21:57
Wazne co mysli na ten temat sama Bogdanka i Enea a nie dziadostwo zwiazkowe, ktoremu wydaje sie, ze ma decydujacy glos. Wywalic zwiazkowcow z kopalni Zostawic tylko jeden zwiazek ale poza kopalnia. Niech sobie zyja ze swoich skladek. To przez tzw. zwiazkowcow kopalnie padaja. Zabrac przywileje gornikom. Niech pracuja tak jak inni za pensje a nie jakies wariactwa.
Pan Nikt. / 109.243.170.* / 2015-10-12 15:51
Kiedy ten naród Polski wreszcie zmądrzeje. Jeżeli macie zbyt na węgiel to wygońcie w diabły tych doradców ze związków i zróbcie spółkę ze skarbem Państwa a nie dajcie się puszczać w maliny.Przeciez na stołkach siedzą sami żydzi i tylko patrzą co by tu jeszcze sprzedać.Wczoraj pan się chwalił jak sprzedał Silesje.(ciekawym czemuu nie pracuje w Silesi tylko namawia naród do sprzedawania majątku narodowego.Każdej spółce jeżeli zapewnimy rynki zbytu (jak tym pruwaciarzom którzy kupują Polskie zakłady) to żadna spółka nie padnie.
NIhoo / 94.230.27.* / 2015-10-12 14:37
Już zwąchole wyniuchali okazję do zwiększenia swoich wpływów w LWB. W prywatnej firmie muszą siedzieć cicho... w państwowej będą mogli rozdmuchać swoje "struktury" oraz żądać... żądać i jeszcze raz żądać - bo w końcu potencjalny właściciel (MSP), da wszystko za cenę "spokoju społecznego".
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy