Forum Polityka, aktualnościKraj

Żyją z egzekucji. Jedni na ich widok płaczą, inni spluwają i krzyczą. Tak pracują komornicy

Żyją z egzekucji. Jedni na ich widok płaczą, inni spluwają i krzyczą. Tak pracują komornicy

Wyświetlaj:
monroe / 91.94.100.* / 2016-09-28 11:01
Dziwi mnie,że ludzie lekką reką biorą kolejne kredyty! Nie mówie o tych, którym coś nieprzewidzianego sie wydarzyło np. choroba,śmierć bliskiego. Wg mnie strata pracy nie jest nie do przewodzenia. Dziwi mnie,że ktoś dostaje dobrze płatna pracę i od razu bierze kredyt na maksa. Przecież to normalne,że sytuacja może sie zmienić i zarobki też.Wolę życ na niższym poziomie i mieć spokojną głowę. Może w szkole powinien byc taki przedmiot: Nauka rozumu!
xyz657 / 91.214.0.* / 2015-04-07 11:00
Komornik twierdzi,że jest urzędnikiem państwowym i wykonuje wyroki sadu-to po jaka cholerę te gnidy mają działalność gospodarczą? Skoro jest urzędnikiem państwowym to powinien mieć pensje państwową a te wszystkie naliczenia i procenty powinny iść do skarbu państwa. Wtedy chociaż częściowo by te oszustwa komornicze zniknęły. A tak to jest żyła złota gdzie doi się dłużnika i wierzyciela bo w pierwszej kolejności komornik zaspakaja niby swoje wydatki. Ale kto to jest w stanie zmienić?
le mani / 89.71.133.* / 2015-04-07 07:40
już mnie rozczulili tym tekstem, że z 80 tysięcy nie wszystko idzie do kieszeni, bo komornicy uwaga ! mają wydatki jak utrzymanie biura i pensje, to jakiś [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Wolny / 77.45.17.* / 2015-04-02 20:44
Jak się ma już komornika to jedno wyjście-ugoda z wierzycielem.Wierzyciel też człowiek często dłużnik unika kontaktu a tu błąd.Tylko z wierzycielem dłużnik powinien kontaktować się ,aż do skutku.Komornik liczy tylko swój zysk.Nigdy nie wolno ufać komornikowi,choć nie należy też ich się bać.Dłużnik ma swoje prawo też,
asesor komorniczy / 89.69.201.* / 2015-03-27 20:03
Nie wierzyłam, że może powstać tak prawdziwy artykuł.. Przestałam wierzyć w uczciwość dziennikarską. Wydawało mi się, że zawsze chodzi o tanią sensację. Dziękuję autorce.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
AAA56 / 46.77.21.* / 2015-03-26 05:14
NIESTETY TAK SIĘ SKŁADA ŻE NA TYM ŚWIECIE TAKI ZAWÓD JEST POTRZEBNY ...BO WIĘKSZOŚĆ LUDZI JEST NIEUCZCIWA....
NAWET W SPOŁECZNOŚCIACH PRYMITYWNYCH SĄ TWORZONE FUNKCJE EGZEKUCYJNE
ŚWIAT LUDZKI NIE MOŻE SIĘ OBYĆ BEZ SĄDÓW ... ...POLICJI CZY...KOMORNIKÓW NIESTETY ALBO STETY TAKA PRAWDA TO JEST
niezgodny / 83.25.195.* / 2015-03-23 12:29
Bardzo nieobiektywny artykuł i jako wyraźnie tendencyjny i sponsorowany powinien być stosownie oznaczony. Autorka przytacza jedynie przykłady egzekucji mające zilustrować założony z góry cel artykułu - komornik to trudny i niewdzięczny zawód, a dłużnicy są sobie sami winni. Szkoda, że zabrakło innych przykładów głośnych komorników z ostatnich miesięcy jak choćby sprawa łódzkiego komornika Jarosława Kluczkowskiego, komornika z Działdowa Sebastiana Sz. skazanego już 2 czy 3 wyrokami karnymi, czy sprawy komornika Michała R. z Poznania, który przywłaszczył sobie 3,5 mln złotych. A to przecież tylko wierzchołek góry lodowej.
no i co z tego, trzymacie z nimi, to pocałujta wójta ... / 93.105.47.* / 2015-03-23 08:48
dla zachęty do pracy dostali prowizje, są tylko narzędziem jak palanty w ręku wysokiego swądu, to oni w myśl wytycznych jedynie słusznej partii wydają wyroki, nakładają nna swoje przedłużone ramię zbrodni, na swoje psy obowiązkii zadania , i tu jest pies pog(j)bany , to co nazywamy państwem w państwie . I od nich i tylko od nich należy zacząć, a szybko prawo się zmieni . Nawet szmaty oskarżenia czy pozwu nie przeczytają, a na rozprawę z wyrokiem jak za czasów towarzyszy przychodzą . I to są wszyscy towarzysze, wiedząc o tym w swoim towarzystwie się pier..., bawią, pijąa zawody ich są dziedziczne, bo którz tak dobrym będzie jak nie latorośl wzrastająca w duchu "patriotyzmu". Jak to Hyniuś od Sienkiewiczów powiedział w "POTOPIE" , " najsampierw zrobili z nas żebraków, następnym etapem rozwoju tej wmawianej dupokracji to zrobić ze społeczeństwa niewolników, i batem, i batem . DO RO , pamiętacie to hasło z lat 70 - tych ? A znaczyło do ro bo ty chamy .Bowiem połowa społeczeństwa to ludzie aktywni, druga połowa ... DO RO ...
plemnipotent6 / 89.69.194.* / 2015-03-23 08:19
Zawód komornika nie budzi ,,pogardy,, u ludzi normalnych i świadomych. ,,Pogardę,, prawdopodobnie odczuwają szumowiny i męty społeczne czyli ludzi będącymi ludźmi jedynie z biologicznego punktu widzenia.
tomekn007 / 86.41.219.* / 2015-03-23 08:32
nie jestes normalny szaraczku w normalnym kraju komornik i cala ta instytucja nie istnieje tylko w chorym polandzie a tu właśnie tylko zwyrodnialcy i niedowartosciowani emocjonalnie garna się do tego chlewa jakim jest ta instytucja poczekaj aż tobie się noga podwinie czego życze ci z całego serca
okradzionyPrzezKomornika / 94.162.44.* / 2015-03-24 22:52
Nie musi się noga powinąć.
Prowokują sytuację z premedytacją łamiąc prawo, byś musiał założyć sprawę sądową i opłacać kolesi z sądów innych prawników. PO zdefraudowało całą kasę i nie ma na utrzymanie swoich głosujących nierobów.
To jest państwo bezprawia i mam na to dowody.
piotr_n1@o2.pl / 145.237.2.* / 2015-03-23 08:09
Najlepszy artykuł, który przeczytałem w życiu o komornikach to jest właśnie ten.I w pełni się z nim zgadzam. Ludzie w większości wypadków sami są sobie winni a to że jakaś świnia się trafi, no cóż a gdzie świń nie ma? Samo życie. Dura lex, sed lex
dla wszystkich nawet dla komorników - Bogów nie ma są tylko ludzie.
Z1112 / 62.133.156.* / 2015-03-23 08:02
Dlaczego nie nękają tych ze świecznika? Oni też mają długi. Ale tam nie wolno. Niech płaci Kowalski a nie np. Nowak, prawda ? Koszeryzacja zawodu?
rocho / 195.132.198.* / 2015-03-23 07:59
Ciezki , niewdzieczny ...aczkolwiek potrzebny zawod .Mowi sie ze dlug jest sprawa honoru , gdyby to bylo stosowane w praktyce -nie wiele komornicy mieli by do roboty .Sa jednak przypadki losowe jak choroba dluznika , ktora sila wyzsza eliminuje go z zycia spolecznego i czesto wpada w dlugi , takie sprawy powinno regulowac panstwo .Jak w panstwie sa zle przepisy komornicze , to takie panstwo dziala na szkode obywateli , czyli odwrotnosc do czego zostalo powolane .Czyli prawo trzeba zmieniac a komornik jest od jego egzekwowania .
Polski Pan / 89.79.47.* / 2015-03-23 07:52
Żeby być komornikiem trzeba mieć niewątpliwie predyspozycje. Trzeba po prostu być pozbawionym empatii, bez pasji, nielubianym przez rówieśników, molestowanym za dziecka, tępym jak ruski nóż chamem. Komornikiem zostaje z reguły życiowy nieudacznik, który nienawidzi wszystkiego (oprócz śmierdzącej kasy) i wszystkich. Jaki system, tacy "urzędnicy"...
Olencja / 95.49.218.* / 2015-03-27 14:48
A żeby pisać takie komentarze to dopiero trzeba być pozbawionym pasji i empatii życiowym nieudacznikiem, który nienawidzi wszystkiego i wszystkich, tępym chamem, nielubianym przez rówieśników i molestowanym za dziecka.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
krosny / 91.239.244.* / 2015-03-23 07:45
VETO-dla podtytułu "Matka płacze a ojciec się miga".Jak pani(autorka) śmie być tak stronniczą.Jestem ojcem dwójki dzieci które wychowuje i mam należne alimenty od matki dzieci,oczywiście nie płaci na obecną chwilę zadłużenie około 40-stu tysięcy.Sąd pobłażliwy dla dłużniczki bo przecież to kobieta o gołębim sercu,i ta bolesna mina przed obliczem temidy nie pozwala na ukaranie.Komornik co roku przesyła protokół z zajęcia ruchomości w postaci samochodu i na tym koniec,bo nie może ustalić miejsca parkowania-paranoja.
Piotr567899 / 185.58.50.* / 2015-03-23 07:42
szanuje Zawód Komornika; dzięki Niemu odzyskałem swoje ciężko zarobione pieniądze; Klient chciał się wywinąć, założyłem sprawę w sądzie, wygrałem i choć czekałem 3 lata na swoje pieniądze to dostałem je razem z odsetkami w całośći.
Panowie Komornicy - dziekuję
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy