Forum Spółki giełdowe Tauron PE SA

Zyski Tauronu zaskoczyły analityków

Zyski Tauronu zaskoczyły analityków

Money.pl / 2012-08-23 08:40
Komentarze do wiadomości: Zyski Tauronu zaskoczyły analityków.
Wyświetlaj:
Przerost / 89.174.61.* / 2012-08-24 11:37
Niejednokrotnie pisałem i informowałem posła "X",że węgiel a z niego energia elektryczna-jako bogactwa naturalnego Polaków powinny być tanie dla Polaków.Węgiel eksportowany za granicę jest tańszy od ceny kupionego przez Polaków i lepszej jakości -bo musi być lepszej jakości .Nam Polakom sprzedaje się węgiel(szlag by go trafił)"przerost".Pracując w elektrowni w oddziale nawęglania za spalanie gorszych gatunków (przerost,muł)otrzymywaliśmy premię a ja spalając w domu gorszy gatunek otrzymuję premię w postaci"gó...)i muszę za ten węgiel drogo płacić a z tego wynika drożyzna energii i zyski Tauronu.Polacy jesteśmy okradani z naszego bogactwa narodowego.Dlaczego Wenezuela ma najtańszą benzynę ?-bo to ich bogactwo narodowe.Gdyby:węgiel i energia były tańsze żyłoby nam się dużo lepiej.Pozdrawiam
zygsta1 / 77.253.174.* / 2012-08-23 10:37
Autor podaje ile firma ma klientów-ale jako mieszkaniec małopolski jaki mam inny wybór????
Podano zysk-pytanie o ile byłby większy gdyby Prezes tak nie kochał wielu dyscyplin sportu które sponsoruje za pieniądze płacone przez odbiorców!!!Dlaczego nie podaje się /ukrywa?/ile dziesiątek /setek/milionów złotych rocznie wynosi sponsorowanie??? Czy "kiedyś"się tego dowiemy????!!!!!!!!!!!
katowiczanin / 164.4.17.* / 2012-08-23 08:40
Teraz wiadomo za co płacą Ślązacy! Pytanie czy to wzrost cen czy większy rozwój Śląska?
fachman / 83.31.207.* / 2012-08-23 10:21
Teraz wiadomo z czego żyją śląscy Polacy! A co do podziału nadwyżki - trzeba tak robić jak robią Holendrzy i Niemcy. Wtedy wszystkim będzie dobrze i będą fundamenty rozwoju Śląska!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy