Notowania

technologie
17.06.2019 12:44

7Levels ruszy z kampanią nowej, dużej gry w najbliższych tygodniach

Warszawa, 17.06.2019 (ISBnews) - 7Levels ruszy oficjalnie z kampanią nowej "dużej" gry w ciągu najbliższych tygodni, poinformował ISBnews wiceprezes Krzysztof Król. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Jesteśmy na ostatniej prostej z produkcją, testujemy gotową grę i w niedługim czasie będziemy chcieli wysyłać do certyfikacji" - powiedział ISBnews Król podczas konferencji Gaming na Giełdzie organizowaną przez Strict Minds i GPW. Agencja ISBnews jest patronem medialnym wydarzenia.

"Spotykamy się z Nintendo Europe i Nintendo America. Odbiór z ich strony był pozytywny i prowadzimy rozmowy o potencjalnym wsparciu marketingowym w czasie premiery nowej gry" - dodał wiceprezes.

W kwestii wspierania pierwszej gry dewelopera "Castle of Heart" Król wskazał, że ruszyła przedsprzedaż jej pudełkowej wersji.

"Zainteresowanie jest na tyle duże, że wydawca rozważa zwiększenie nakładu. Szykujemy dwie wersje - regularną i limitowaną, obie bogato wyposażone" - wskazał wiceprezes 7Levels.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo, specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od czerwca 2018 r.

Sebastian Gawłowski

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz