Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
07.02.2020 15:34

Action: Sąd stwierdził przyjęcie układu w postępowaniu restrukturyzacyjnym

Sędzia - komisarz wydał postanowienie o stwierdzeniu przyjęcia układu w postępowaniu restrukturyzacyjnym Action, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Informujemy, że wczoraj sąd stwierdził przyjęcie układu w postępowaniu restrukturyzacyjnym Action S.A. To etap poprzedzający formalne jego zatwierdzenie i planowane zakończenie sanacji. Teraz więc widoczny już jest moment, w którym oficjalnie zaczniemy kolejny etap w rozwoju naszej spółki. Na naszych oczach pisze się historia biznesowa dużej firmy, która jako jedna z nielicznych - jak dotąd - zmierza wielkimi krokami do szczęśliwego zakończenia sanacji" - napisał wiceprezes Sławomir Harazin w komentarzu.

"Przechodzimy do biznesu opartego o strategię wypracowaną w czasie restrukturyzacji i mamy nadzieję, że już wkrótce zaczniemy spłacać wierzytelności" - dodał.

Podkreślił również, że to bardzo dobra informacja dla kontrahentów biznesowych, klientów i pracowników Action, bo "wyraźnie wracamy do gry, a przede wszystkim dalszej ciężkiej pracy, by odbudować wartość firmy".

W maju ub. r. Action zaprezentował projekt propozycji układowych, przygotowany na podstawie uzgodnień negocjacyjnych z wierzycielami, a sierpniu ub. r złożył go w sądzie gospodarczym.

Grupa kapitałowa Action skupia firmy działające w obszarze handlu i produkcji urządzeń IT, RTV/AGD, sprzętu biurowego oraz materiałów eksploatacyjnych. Spółka jest notowana na GPW od 2006 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
07-02-2020

krakusIntersport akcje kupic czy Ropczyce moze Mostostal Warszawa?

Rozwiń komentarze (1)