Notowania

BNP Paribas Polska. Duży bank zmienia nazwę

BGŻ BNP Paribas zmienił nazwę na BNP Paribas Bank Polska. Bank podsumował to dowcipnym wpisem na twitterze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
Po wielu zmianach z nazwy banku znikła informacja o gospodarce żywnościowej

Stało się to 29 marca wraz z wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego. Skrót "BGŻ", pochodzący od poprzedniej nazwy "Bank Gospodarki Żywnościowej" ostatecznie znika. W weekend nastąpiło ujednolicenie marki. Pojawiła się ona w placówkach, systemach i aplikacjach, na kartach płatniczych oraz materiałach marketingowych - podał bank.

"Zmiana marki nie wymaga od klientów podejmowania jakichkolwiek działań, wszystkie umowy pozostały w mocy, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Nie zmieniły się również numery rachunków bankowych, aktywne pozostają wszystkie karty i numery PIN. Nie zmieniły się również: adres siedziby, numer NIP i KRS banku" - czytamy w komunikacie.

Zobacz też: Banki przyszłości. Wystarczy, że klient pomyśli, czego chce

To jak długa była droga, zanim bank osiągnął obecny kształt, pokazuje dowcipny twit banku z okazji 1. kwietnia. Nazwę banku, która zawiera wszystkie dotchczasowe składowe, w tym przejęty niedawno Raiffeisen Polbank, streszczono w "zaledwie" 15 słowach.

31 października ubiegłego roku nastąpiło przejęcie przez BGŻ BNP Paribas działalności podstawowej Raiffeisen Bank Polska. Na czwarty kwartał 2019 r. zaplanowana jest fuzja operacyjna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo, bgż bnp paribas, bgz
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
02-04-2019

aaNo ale to i tak nie jest bank polski, w tym kraju jedynie co polskie to długi i kościoły( chociaż one należą chyba do Watykanu)

01-04-2019

asto tylko pokazuje jak niewdzięczną pracą musi być ta w banku, oczywiście dla szeregowego pracownika..

02-04-2019

MIRONajbardziej znienawidzony i Najgorszy OSZUST na Rynku Bankowym,

Rozwiń komentarze (12)