Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CFG realizuje obecnie 14 projektów, 2 preprodukcje wdrożone do produkcji

0
Podziel się:

CreativeForge Games (CFG) realizuje obecnie 14 projektów, z czego dwie preprodukcje zostały wdrożone do produkcji, podała spółka. CFG wypracował w III kwartale br. blisko 0,34 mln zł przychodów netto ze sprzedaży.

CFG realizuje obecnie 14 projektów, 2 preprodukcje wdrożone do produkcji

"Ostatnie miesiące były dla nas czasem intensywnej pracy, która pozwoliła CreativeForge Games wyjść z kryzysu. Aby osiągnąć ten cel, konieczne było przeprowadzenie dogłębnej restrukturyzacji i zbudowanie marki od nowa. Dzisiaj mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że nam się udało. Notujemy coraz lepsze wyniki finansowe, przy jednoczesnych obniżaniu kosztów związanych z produkcją gier. W tym zakresie możemy śmiało konkurować z niektórymi tytułami ze spółek Grupy PlayWay. Udało nam się również rozwinąć portfolio, w którym obecnie znajdują się trzy pewne tytuły do produkcji" - powiedział prezes Piotr Karbowski, cytowany w komunikacie.

CreativeForge Games (CFG) to wchodzące w skład grupy kapitałowej PlayWay studio developerskie tworzące własne gry na komputery PC i konsole. Spółka została założona w 2011 roku. Jest notowana na NewConnect od maja 2018 r.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)