Notowania

technologie
17.06.2019 17:13

CI Games pozyskał ponad 9,7 mln zł z publicznej oferty akcji

Warszawa, 17.06.2019 (ISBnews) - CI Games zakończył ofertę publiczną i przydzielił 10,8 mln nowych akcji. Cena emisyjna została ustalona na 0,9 zł, co oznacza, że spółka pozyskała łącznie ponad 9,7 mln zł, podała spółka. Środki przeznaczy na powiększenie wewnętrznego zespołu deweloperskiego, wsparcie działań marketingowych oraz rozszerzenie portfolio wydawanych gier o nowe tytuły.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Dokonaliśmy przydziału ponad 10,8 mln akcji serii H. Oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem, to dla nas potwierdzenie, że inwestorzy darzą nas zaufaniem, a przyjęta przez nas strategia zmierza w dobrym kierunku. Dziękujemy im za wsparcie" - powiedział prezes Marek Tymiński, cytowany w komunikacie.

Ustalenie ceny emisyjnej akcji, w oparciu o wszystkie zapisy na akcje, oraz ich przydział odbył się z wykorzystaniem systemu informatycznego GPW, podano także.

Oferującym akcje był Trigon Dom Maklerski. Inwestorzy mogli składać zapisy na akcje w ramach szerokiego konsorcjum domów maklerskich.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-06-2019

AgnNienajgorsze gry, ale jakosciowo stoja dosc przecietnie, krok byl raczej konieczny, mamy nadzieje ze nie bedzie kolejnego snajpera. Zycze sukcesu

Rozwiń komentarze (1)