Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

DataWalk ma zamówienie od Departamentu Pracy USA na sprzedaż licencji wieczystej

0
Podziel się:

DataWalk Inc., spółka zależna DataWalk, otrzymała zamówienie z United States Department of Labor Office of Inspector General (DOL OIG) na sprzedaż licencji wieczystej w zakresie pełnego produkcyjnego wykorzystania platformy analitycznej DataWalk, podała spółka.

DataWalk ma zamówienie od Departamentu Pracy USA na sprzedaż licencji wieczystej

"Oprogramowanie DataWalk zostanie wdrożone w celu wsparcia działalności DOL OIG w zakresie dochodzeń związanych z niegospodarnością i nadużyciami w szczególności w odniesieniu do umów związanych z finansowaniem pomocowym dotyczącym COVID-19 i aktem CARES" - czytamy w komunikacie.

Zarząd spółki uznał fakt otrzymania zamówienia za informację poufną, ponieważ istnieją przesłanki, że pozyskane zamówienie ponownie potwierdza możliwość skutecznego konkurowania o projekty w federalnych instytucjach rządowych USA oraz może mieć pozytywny wpływ na przyszłą pozycję konkurencyjną grupy kapitałowej w Ameryce Północnej, dodano.

DataWalk (dawniej PiLab) to podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym m.in. w walce z przestępczością (amerykańskie agencje), wyłudzeniami (ubezpieczyciele) i przy identyfikacji nadużyć (administracja centralna). Spółka była notowana na NewConnect od 2012 r., a w 2019 r. zadebiutowała na rynku głównym GPW.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)