Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
07.06.2019 14:03

Druga edycja Gaming na Giełdzie 17 czerwca poświęcona Nintendo

W ramach II edycji konferencji Gaming na Giełdzie w poniedziałek, 17 czerwca, reprezentanci takich spółek, jak: Bloober Team, Kool2Play, 7Levels, QubicGames czy Movie Games wraz z przedstawicielami rynku kapitałowego spróbują odpowiedzieć na pytanie "Nintendo - czy sprzedaż konsoli pobije rekord wszechczasów?". Agencja ISBnews jest partnerem medialnym wydarzenia.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Serdecznie zapraszamy na drugą edycję konferencji Gaming na Giełdzie, współorganizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Tematem przewodnim spotkania będzie konsola Nintendo Switch, wypuszczona na rynek w marcu 2017 roku i bijąca od wtedy rekordy popularności (dotychczasową sprzedaż szacuje się na 35 mln egzemplarzy). Przedstawiciele branży wytłumaczą czym spowodowany jest jej fenomen oraz podpowiedzą, w jaki sposób można go wykorzystać" - czytamy w informacji organizatorów.

Cykl konferencji Gaming na Giełdzie poświęcony jest zagadnieniom związanym z inwestowaniem w dynamicznie rozwijający się, choć wciąż niedoceniony w Polsce rynek gier. Powstał w odpowiedzi na potrzebę, aby dzielić się wiedzą z tego zakresu. Wielu inwestorów wciąż postrzega gry jako prostą rozrywkę, coś przeznaczonego wyłącznie dla młodzieży. Tymczasem rynek gier stanowi obecnie bardzo poważną dziedzinę inwestycji, do tego prężnie się rozwijającą, podkreślono także w materiale.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęły Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Wydarzenie jest skierowane do: inwestorów indywidualnych, inwestorów instytucjonalnych, akcjonariuszy spółek gamingowych, prasy i telewizji.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz