Notowania

budownictwo
27.02.2020 14:10

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny dot. emisji obligacji Ghelamco Invest

Warszawa, 27.02.2020 (ISBnews) - Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt Ghelamco Invest, sporządzony w związku z ofertą publiczną oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym obligacji emitowanych w ramach VIII Programu Emisji Obligacji o łącznej wartości nominalnej do 350 mln zł, podała Komisja.

Podziel się
Dodaj komentarz

Firmą inwestycyjną jest: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Oddział - Biuro Maklerskie w Warszawie.

"Komisja zatwierdzając prospekt, [...] weryfikuje, czy zawarte w nim informacje o emitencie oraz papierach wartościowych, będących przedmiotem oferty publicznej lub ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym są kompletne, zrozumiałe i spójne. Zatwierdzając prospekt, Komisja nie weryfikuje ani nie zatwierdza modelu biznesowego emitenta, metod prowadzenia działalności gospodarczej oraz sposobu jej finansowania" - czytamy w komunikacie.

W postępowaniu w sprawie zatwierdzenia prospektu ocenie nie podlega prawdziwość zawartych w tym prospekcie informacji, ani poziom ryzyka związanego z prowadzoną przez emitenta działalnością, oraz ryzyka inwestycyjnego związanego z nabyciem tych papierów wartościowych, zastrzeżono także.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz