Trwa ładowanie...
bFfDkgHV
Notowania

EUR Eurocash nabył 49% udziałów w spółce prowadzącej sieć sklepów Arhelan, która będzie współpracować z Grupą Eurocash w ramach struktur franczyzowych Delikatesy Centrum

Zarząd spółki Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach („Eurocash”), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 3/2021 z dnia 11.03.2021 r. oraz nr 13/2021 z dnia 21.10.2021 r., informuje, że w dniu 09.11.2021 r. Eurocash kupił 49% udziałów w Arhelan sp. z o.o. („Arhelan”) oraz Arhelan i Eurocash Franczyza sp. z o.o. (spółka zależna Eurocash) zawarły umowę franczyzową dotyczącą uczestnictwa Arhelan w ramach struktur franczyzowych Delikatesy Centrum pod logo Delikatesy Centrum oraz Polskie Sklepy Arhelan.
Arhelan prowadzi sieć ponad 100 sklepów detalicznych pod marką Polskie Sklepy Arhelan. Sieć została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim przez Rodzinę Państwa Burzyńskich. Działalność prowadzona jest głównie w województwie podlaskim, ale także w warmińsko – mazurskim, mazowieckim oraz lubelskim. Wyróżnikami marki są świeże produkty najwyższej jakości, pozyskiwane od sprawdzonych dostawców, a model ekspansji Arhelan wpisuje się w społecznie odpowiedzialną obecność na lokalnych rynkach. Przychody ze sprzedaży Arhelan w pierwszych trzech kwartałach 2021 r. przekroczyły 410 mln zł.

Inne komunikaty

bFfDkgID