Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Konsorcjum Stali: Plan inwestycyjny zakłada ok. 38 mln zł nakładów w 2019-2021

0
Podziel się:

Konsorcjum Stali przyjęło plan inwestycyjny na lata 2019-2021, zakładający wydatki na jego realizację na poziomie ok. 38 mln zł netto w latach 2019-2021 na rozwój oddziałów spółki na terenie nieruchomości położonej w Rzeszowie, nieruchomości położonej we Wrocławiu, nieruchomości położonej w Piekarach Śląskich oraz nieruchomości położonej w Warszawie, podało konsorcjum.

Konsorcjum Stali: Plan inwestycyjny zakłada ok. 38 mln zł nakładów w 2019-2021

"Jednocześnie zarząd informuje, że wystąpi do rady nadzorczej o zatwierdzenie przedmiotowego planu. Wyżej wskazane inwestycje dotyczą zakupu nieruchomości zabudowanej halą produkcyjno-magazynową, wykorzystania posiadanych i zakup nowych nieruchomości pod zabudowę budynkami magazynowymi i/lub punktami sprzedaży oraz wyposażenie hali i tych budynków w niezbędne urządzenia" - czytamy w komunikacie.

Spółka przewiduje, że realizowane inwestycje spowodują jej dalszy rozwój oraz umocnienie pozycji rynkowej poprzez poprawę jakości obsługi klienta i optymalizację kosztów działalności oddziałów, podano również.

Konsorcjum Stali planuje wykorzystać na sfinansowanie inwestycji zarówno środki własne z wypracowanego zysku, jak i finansowanie zewnętrzne, podsumowano.

Konsorcjum Stali S.A. działa w branży produkcji zbrojeń budowlanych oraz jest jedną z największych firm zajmujących się dystrybucją wyrobów hutniczych w Polsce. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)