Notowania

budownictwo
18.10.2019 14:40

Mostostal Warszawa został pozwany o 40,48 mln zł

Mostostal Warszawa powziął informację o pozwie z 28 grudnia 2018 r., w którym Gamma Inwestycje wystąpiła z roszczeniem na 40,48 mln zł, podała spółka. Mostostal podjął działania zmierzające do zakwestionowania roszczeń.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W otrzymanym pozwie Gamma Inwestycje występuje o zasądzenie kwoty 40,48 mln zł wraz z odsetkami ustawowymi z tytułu odstąpienia w części od umowy łączącej go ze spółką. Spółka kwestionuje roszczenia zgłaszane przez powoda w całości, tj. zarówno co do zasady, jak i co do wysokości i analizuje czy są one powtórzone względem postępowań już się toczących" - czytamy w komunikacie.

Mostostal informuje także, iż podjął działania zmierzające do zakwestionowania roszczeń wskazanych w pozwie.

Mostostal Warszawa jest aktywny we wszystkich podstawowych sektorach branży budowlanej, a zakres usług obejmuje generalne wykonawstwo inwestycji oraz realizację projektów "pod klucz" dla partnerów krajowych i zagranicznych. Spółka debiutowała na GPW w 1993 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,01 mld zł w 2018 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
19-10-2019

IrekPrzychody przychodami a jakie są dochody Mostostal Warszawa???Takie jak każdej dużej czy małej firmy budowlanej zerowe lub na minusie.Najprosciej nie … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)