Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nowy Styl wybrał technologię IBM LinuxONE dla scentralizowania systemów IT

0
Podziel się:

Nowy Styl - europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych - wybrał technologię IBM LinuxONE, aby scentralizować systemy informatyczne firmy i przyśpieszyć operacje biznesowe nawet o 430%, podał IBM.

Nowy Styl wybrał technologię IBM LinuxONE dla scentralizowania systemów IT
bEshTuet

"Nowy Styl to firma, która skutecznie realizuje strategię wzrostu na globalnych rynkach, wyprzedzając potrzeby swoich klientów. [...] Wybór superszybkiej, otwartej technologii IBM LinuxONE i IBM Storage jeszcze bardziej przyśpieszy dalszy, dynamiczny rozwój technologiczny całej organizacji" - powiedział dyrektor generalny IBM Polska i Kraje Bałtyckie Jarosław Szymczuk, cytowany w komunikacie.

Projekt integracji głównych obszarów firmy przy użyciu IBM LinuxONE obejmie w sumie 2 500 użytkowników. Nowy system usprawni pracę finansistów, logistyków, projektantów nowych wzorów, korzystających z systemów graficznych do generowania dokumentacji rysunków i struktur, podano w materiale.

"Jesteśmy pod wrażeniem szybkości, z jaką IBM LinuxONE skraca czas odpowiedzi systemu głównego i ułatwia dostęp do danych przedsiębiorstwa zbieranych w czasie rzeczywistym. Możliwości maszyny w tym zakresie są niewiarygodnie duże" - wskazał zastępca dyrektora IT ds. infrastruktury i wsparcia w Nowym Stylu Piotr Ziemiański.

bEshTuev

"Oczekujemy znacznego usprawnienia przepływu informacji w ramach grupy oraz zwiększenia efektywności, skali i zasięgu naszych działań" - dodał.

Dynamiczny rozwój Nowego Stylu zwiększył potrzebę konsolidacji wielu systemów działających w różnych środowiskach w sześciu przejętych zakładach produkcyjnych i kilkunastu centrach dystrybucyjnych. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Polsce, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Rosji, Ukrainie i Turcji. Wśród nowych wyzwań znalazły się przede wszystkim najwyższe wymogi w zakresie bezpieczeństwa danych, standaryzacji automatyzacji produkcji oraz usprawnienie logistyki i operacji finansowych, wskazano w materiale.

Inwestycje w infrastrukturę IBM LinuxONE i IBM FlashSystem 5100 mają pozwolić Nowemu Stylowi uzyskać nowe funkcjonalności w zakresie szyfrowania danych na każdej warstwie, wysoką wydajność systemów dyskowych IBM FlashSystem, topologię wysokiej dostępności - HyperSwap, co gwarantuje niezakłócony dostęp do danych i dostępność infrastruktury na poziomie 99,999%, podano także.

"Instalacja platformy IBM LinuxONE wesprze wiele krytycznych procesów w kluczowych obszarach funkcjonowania firmy - od w pełni zrobotyzowanych i automatycznych linii produkcyjnych przez logistykę i magazynowanie po finanse, e-commerce oraz generowanie raportów sprzedaży. IBM LinuxONE umożliwi centralizację systemu ERP, pozwalając skrócić przestoje serwisowe i podnieść dostępność działających w firmie rozwiązań informatycznych" - czytamy dalej.

bEshTueB

IBM to światowy lider w obszarze oprogramowania, usług i technologii dla biznesu opartych o sztuczną inteligencję, dostępnych w chmurze. Firma jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Grupa Nowy Styl jest europejskim liderem w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Posiada własną, międzynarodową sieć dystrybucyjną obejmującą lokalne struktury sprzedaży w 16 krajach na świecie (na wszystkich najważniejszych rynkach europejskich i na Bliskim Wschodzie). Wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne.

bEshTueW
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)