Notowania

technologie
19.11.2019 16:18

OEX rozpoczyna skup do 421,1 tys. akcji własnych po 19 zł/szt.

OEX rozpoczyna realizację skupu akcji własnych w celu umorzenia lub odsprzedaży, w cenie 19 zł za sztukę. Spółka skupi nie więcej niż 421 052 akcji o wartości nominalnej 0,20 zł każda, co stanowi nie więcej niż 5,27% jej kapitału zakładowego, podał OEX. Termin rozpoczęcia przyjmowania ofert sprzedaży akcji to 22 listopada br.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Przedmiotem oferty jest nie więcej niż 421 052 akcje zwykłe na okaziciela spółki [...] wyemitowane przez spółkę, zdematerializowane i zarejestrowane przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, stanowiące nie więcej niż 5,27% kapitału zakładowego spółki i uprawniających do wykonywania nie więcej niż 4,49% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu" - czytamy w komunikacie.

W ramach oferty, spółka będzie nabywać akcje w obrocie pozagiełdowym, proporcjonalnie, co oznacza że w przypadku, gdy łączna liczba akcji objętych wszystkimi ofertami sprzedaży złożonymi w terminie ich przyjmowania, będzie wyższa niż 421 052, spółka dokona proporcjonalnej redukcji, zaznaczono.

Oferowana cena zakupu akcji wynosi 19 zł za jedną akcję.

"Skup akcji zostanie przeprowadzony według następującego harmonogramu:

- Termin ogłoszenia oferty - 19 listopada 2019 r.

- Termin rozpoczęcia przyjmowania ofert sprzedaży akcji - 22 listopada 2019 r.

- Termin zakończenia przyjmowania ofert sprzedaży akcji - 29 listopada 2019 r.

- Przewidywany termin transakcji nabycia akcji - 4 grudnia 2019 r." - czytamy dalej.

Zarząd spółki zachowuje prawo do zakończenia oferty niezależnie od przyjętego harmonogramu oraz rezygnacji z nabycia akcji w całości lub części, zaznaczono.

Podmiotem pośredniczącym w przeprowadzeniu i rozliczeniu nabywania akcji jest Santander Bank Polska - Santander Biuro Maklerskie.

Grupa OEX to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów na rynku outsourcingu sprzedaży. Posiada w swojej ofercie pełną gamę usług związanych ze sprzedażą w kanale tradycyjnym i e-commerce, jak również ich integracją i obsługą w modelu wielokanałowym. Grupa jest notowana na GPW od 2005 r. (początkowo jako Tell).

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz