Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Oferta Izostalu na 35,5 mln zł netto wybrana w przetargu Gaz-Systemu

0
Podziel się:

Oferta Izostalu - spółki zależnej Stalprofilu - warta 35,5 mln zł netto, została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu Gaz-Systemu na dostawy izolowanych rur stalowych DN700 o długości około 37 km dla zadania inwestycyjnego: Gazociąg DN700 Polska - Litwa odcinek południowy zamówienie 1, podał Stalprofil.

Oferta Izostalu na 35,5 mln zł netto wybrana w przetargu Gaz-Systemu
(Flickr)

"Wartość oferty złożonej przez Izostal S.A. wynosi 35,5 mln zł netto. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia realizowanego w ramach zawartej umowy amowej [...] przewiduje realizację dostaw w terminie od 15 października 2020 roku do 15 marca 2021 roku" - czytamy w komunikacie.

Izostal należy do grupy kapitałowej Stalprofilu. Stalprofil jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r. Jej skonsolidowane przychody sięgnęły 1,43 mld zł w 2019 r.

Gaz-System jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego oraz zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)