Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Radpol ma umowę ramową na dostawę produktów dla Veolii za min. 5 mln zł rocznie

0
Podziel się:

Radpol zawarł z Veolia Energia Polska, reprezentującą spółki należące do grupy kapitałowej Veolia, porozumienie ramowe na dostawę produktów Radpolu, m.in. materiałów preizolowanych, podała spółka. Porozumienie ramowe zostało zawarte na czas określony, tj. od 1 kwietnia 2019 roku do 31 grudnia 2021 roku. Minimalna wartość zakupów zrealizowanych zgodnie z porozumieniem ramowym przez spółki należące do grupy kapitałowej Veolia wyniesie 5 mln zł netto rocznie, czyli 15 mln zł netto w skali całego porozumienia ramowego.

Radpol ma umowę ramową na dostawę produktów dla Veolii za min. 5 mln zł rocznie

"Sprzedaż i dostawa produktów będzie realizowana każdorazowo na podstawie zamówień zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik do porozumienia ramowego. Podstawę do rozliczeń finansowych z tytułu dostawy produktów w ramach zakupów przewidzianych w porozumieniu ramowym stanowić będą ceny jednostkowe produktów określone w zamówieniach, według cen wskazanych w załączniku do porozumienia ramowego, w kolejnych latach waloryzowane według zasad wskazanych w porozumieniu ramowym" - czytamy w komunikacie.

Spółka udzieli na produkty objęte zakupami przewidzianymi w porozumieniu ramowym gwarancji jakości na okres 10 lat, na warunkach określonych w porozumieniu ramowym, podano również.

Radpol to wytwórca i dostawca instalacji do przesyłu ciepła, produktów dla energetyki oraz rur z tworzyw sztucznych do instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, a także rozwiązań dla innych gałęzi przemysłu. Kluczowymi odbiorcami produktów grupy są takie sektory, jak energetyka, gazownictwo, ciepłownictwo, kolejnictwo czy motoryzacja. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)