Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Robyg ma pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji Mój Ursus w Warszawie

2
Podziel się:

Grupa Robyg otrzymała pozwolenie na budowę trzeciego etapu inwestycji Mój Ursus w warszawskim Ursusie, podała spółka. Obejmie on 340 lokali o metrażach od 26,4 m2 do 105,8 m2.

Robyg ma pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji Mój Ursus w Warszawie
bECuUaTF

Zakończenie prac planowane jest na koniec 2021 roku oraz I kwartał 2022. Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple, poinformowano.

"Obecnie notujemy większe zainteresowanie mieszkaniami z ogródkiem. Takie propozycje mamy w każdej inwestycji na parterze. W ostatnim czasie w inwestycjach, gdzie mogliśmy sobie na to pozwolić, przeprojektowaliśmy mieszkania na parterze tak, żeby powiększyć ogródki. Klienci pytają też częściej o mieszkania z balkonami i tarasami - takie udogodnienia są praktycznie w każdym oferowanym przez Robyg mieszkaniu. Ogólnie preferencje klientów nie zmieniły się istotnie - więcej nabywców szuka nieco większych metraży, ale nadal najbardziej popularne są mieszkania mniejsze" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Robyg Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

"Udogodnienia, jakie są ważne dla osób dokonujących wyboru mieszkania, to przede wszystkim systemy Smart House, które Robyg oferuje bez dodatkowych opłat w każdej swojej inwestycji. Klienci zwracają również uwagę na kompleksowe zagospodarowanie terenu, kwestie rozwiązań ekologicznych. Robyg jako jeden z pierwszych deweloperów wprowadził kompleksowe rozwiązania ekologiczne. [...] Na naszych osiedlach instalujemy m.in. pełną instalację światłowodową, panele fotowoltaiczne, klimatyzację, elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne oraz system monitoringu znacząco podwyższający bezpieczeństwo. Wykorzystanie naturalnych zasobów (np. światła słonecznego) pozwala obniżyć czynsz i dbać o środowisko" - dodała dyrektor.

bECuUaTH

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2019 r. Robyg zakontraktował ok. 2 570 lokali.

bECuUaUi
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Dar
rok temu
Ja chcę zabezpieczyć się przed nadchodzącym kryzysem, inflacją i utratą kapitału właśnie zakupem mieszkania, które następnie wynajmę. Interesuje mnie Mój Ursus, to bardzo dobra oferta, więc super, ze uruchamiają kolejne etapy.
Lukasz
rok temu
Ceny transakcyjne nieruchomosci caly czas w dół. Nie mylic z cenami ofertowymi