Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Spółka Comarchu wybuduje piłkarskie centrum treningowo-badawcze za 38,45 mln zł

0
Podziel się:

MKS Cracovia SSA, spółka zależna Comarchu, podpisała z Przedsiębiorstwem Budowlano-Produkcyjnym Łęgprzem umowę na "Budowę piłkarskiego centrum treningowo-badawczego Polski Południowej dla Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz Cracovii" w Rącznej gm. Liszki w województwie małopolskim, podał Comarch. Wartość umowy wynosi 38 455 451,73 zł netto.

Spółka Comarchu wybuduje piłkarskie centrum treningowo-badawcze za 38,45 mln zł
bEJVzqid

"Przedmiotem umowy jest budowa piłkarskiego centrum treningowo-badawczego, w szczególności budowa boisk piłkarskich i trybun, budowa budynku piłkarskiej bazy treningowej wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem inwestycji. Centrum treningowe będzie wykorzystywane głównie do celów szkoleniowych dzieci i młodzieży do 23 roku życia. Wartość umowy wynosi 38 455 451,73 zł netto" - czytamy w komunikacie.

Termin realizacji wynosi 14 miesięcy od podpisania umowy.

"Zarząd Comarch S.A. uznał niniejszą informację za poufną z uwagi na jej istotny wpływ na poziom nakładów inwestycyjnych grupy Comarch" - podkreślono w komunikacie.

bEJVzqif

Comarch S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 1,1 mld zł w 2017 r.

bEJVzqiG
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)