Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Spółka dnia: Wycena JSW w dół o ponad połowę. Akcje znów tanieją

0
Podziel się:

Sprawdź, czy na akcjach węglowej spółki wciąż możliwa jest wzrostowa korekta.

Spółka dnia: Wycena JSW w dół o ponad połowę. Akcje znów tanieją
(jsw.pl)

Kiedy wydawało się, że na akcjach JSW nadchodzi czas wzrostowej korekty, zapędy inwestorów ostudziła rekomendacja sprzedaży wydana przez analityków UniCredit.

Po poniedziałkowej sesji wydawało się, że nadchodzi czas wzrostowej korekty na akcjach JSW. Podczas pierwszej sesji tego tygodnia podrożały one bowiem o niemal 5 procent. Wczoraj również były wyraźnie nad kreską, ale na przeszkodzie stanęło zdecydowane pogorszenie nastrojów na światowych giełdach.

Dzisiaj z kolei na rynek trafiła rekomendacja UniCredit, która zrobiła spore wrażenie na inwestorach, bo akcje spółki - taniejąc o ponad 1,5 procent - są obecnie najsłabszym przedstawicielem WIG20.

Zobacz, jak dzisiaj radzą sobie akcje JSW Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Cena docelowa jednej akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej została w niej obcięta o 55 procent do 17,5 złotego. Analitycy UniCredit napisali, że nie wierzą w poprawę na rynku węgla koksowego w pierwszej połowie przyszłego roku.

Kluczowe dla przyszłości notowań węglowej spółki może okazać się zachowanie jej akcji w okolicach poziomu 20 złotych. Jeśli w najbliższych dniach uda się go obronić, pojawi się kolejna szansa na wzrostową korektę. Zamknięcie sesji pod nim może natomiast otworzyć kursowi drogę w kierunku kolejnych historycznych minimów.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Powyższy tekst stanowi wyraz osobistych opinii i poglądów autora i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych.

spółka dnia
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)