Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

ACE wyznaczyło dzień wypłaty dywidendy

0
Podziel się

Spółka Automotive Components Europe wyznaczyła dzień dywidendy - która zgodnie z czerwcową decyzją akcjonariuszy wyniesie 0,05 euro na akcję - na 14 października, a dzień wypłaty dywidendy - na 29 października.

ACE wyznaczyło dzień wypłaty dywidendy
(Otnaydur/Dreamstime.com)
bEhDWBfp

Spółka Automotive Components Europe wyznaczyła dzień dywidendy - która zgodnie z czerwcową decyzją akcjonariuszy wyniesie 0,05 euro na akcję - na 14 października, a dzień wypłaty dywidendy - na 29 października, podała firma w komunikacie.

_ Dywidenda zostanie wypłacona 29 października 2010, akcjonariuszom posiadającym akcje spółki w dniu 14 października 2010 (dzień ustalenia prawa do dywidendy). Dywidenda będzie płatna w euro i zostanie wypłacona za pośrednictwem Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych w Warszawie SA _ - głosi komunikat.

W połowie czerwca br. zwyczajne walne zgromadzenie ACE zdecydowało o wypłacie dywidendy 0,05 euro na akcję. Na ten cel zostanie przeznaczone 1,06 mln euro.

bEhDWBfr

ACE miało 1,39 mln euro skonsolidowanego zysku netto w I poł. 2010 roku wobec 2,17 mln euro straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 43,92 mln euro wobec 36,28 mln euro rok wcześniej.

bEhDWBfS
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)