Notowania

technologie
09.11.2018 10:30

Agora uważa pierwsze wyniki konceptu premium Helios Dream za obiecujące

Warszawa, 09.11.2018 (ISBnews) - Agora uważa pierwsze wyniki konceptu premium Helios Dream za "obiecujące", poinformował prezes Bartosz Hojka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zakładamy dalszy rozwój sieci Helios i konceptu premium - sal Helios Dream. Pojawiły się już w Forum w Gdańsku, Libero w Katowicach w ramach rozwoju oferty premium, pierwsze wyniki konceptu są obiecujące" - powiedział Hojka podczas konferencji prasowej.

Grupa oczekuje otwarcia pierwszego multipleksu Helios w Warszawie na przełomie 2018/2019. Ocenia, że repertuar kinowy na koniec roku jest ciekawy i widzi dobre perspektywy frekwencyjne w kinach w IV kw.

Agora jest m.in. większościowym właścicielem sieci kin Helios, firmy Next Film, zajmującej się produkcją i dystrybucją filmową oraz wydawcą "Gazety Wyborczej" i czasopism. Grupa jest ponadto właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych i większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego Radia Tok FM.

 

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
09-11-2018

marcinTeraz zapewne Agora jeszcze straci więcej nie tylko wizerunkowo ale i finasowo jak międzynarodowym listem gończym INP ściągnie ze Szwecji gdzie nadal … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)