Notowania

finanse
19.01.2016 10:23

Aktywa Forum TFI wzrosły o 26,3% r/r do 13,9 mld zł na koniec grudnia

Podziel się
Dodaj komentarz

Na koniec 2015 roku wartość aktywów netto funduszy zarządzanych przez Forum TFI sięgnęła 13,9 mld zł wobec 11 mld zł rok wcześniej, poinformowała spółka.

"Każdy z funduszy Forum TFI tworzony jest w oparciu o konkretne aktywa naszych inwestorów oraz ich osobiste oczekiwania, preferencje i wybory - nie powielamy gotowych rozwiązań, lecz zawsze z udziałem inwestorów opracowujemy w pełni zindywidualizowane struktury" - powiedział prezes Mateusz Sarapata, cytowany w komunikacie.

Forum TFI specjalizuje się głównie w funduszach dedykowanych i sekurytyzacyjnych, przy czym unikalność tworzonych konstrukcji ma swoje odzwierciedlenie także w przypadku tych drugich. Spółka zarejestrowała w ostatnim czasie swój 100. fundusz.

"Wraz z nadejściem nowego roku należy się spodziewać kolejnych naszych funduszy, a być może także - wejścia w nowy, do tej pory jeszcze niezagospodarowany segment" - dodał Sarapata.

Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest towarzystwem funduszy inwestycyjnych specjalizującym się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi zamkniętymi.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz