Notowania

górnictwo
31.03.2017 17:08

ArcelorMittal Poland dostarczy Torpolowi szyny kolejowe za ok. 37 mln zł netto

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 31.03.2017 (ISBnews) - ArcelorMittal Poland, jako dostawca Torpolu, potwierdził przyjęcie do realizacji zamówienia na dostawy szyn kolejowych o wartości ok. 37,1 mln zł netto na potrzeby projektów budowlanych, podał Torpol.

"W związku z przyjęciem do realizacji ww. zamówienia łączna wartość zamówień przyjętych do realizacji przez dostawcę w okresie ostatniego roku wyniosła ok. 63 mln zł netto. Dostawy będą realizowane sukcesywnie w oparciu o uzgodniony harmonogram" - czytamy w komunikacie.

W ramach współpracy dostawca zaopatruje Torpol w szyny kolejowe zgodnie z zapotrzebowaniem wynikającym z realizacji konkretnych projektów budowlanych, podano również.

"Współpraca z dostawcą realizowana jest na podstawie zamówień określających rodzaj materiału, ilość, cenę oraz warunki dostaw. Zamówienia nie zawierają postanowień w zakresie kar umownych" - czytamy dalej.

Torpol specjalizuje się w budowie oraz modernizacji stacji, linii i szlaków kolejowych oraz linii tramwajowych. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w lipcu 2014 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 770 mln zł w 2016 r.

Tagi: górnictwo, hutnictwo, budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz