Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

BGŻ BNP Paribas rozpoczął współpracę ze startupem Today

0
Podziel się

Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczął współpracę z firmą Today, startupem pozyskanym w ramach Office Hours, podał bank. Rozwiązanie to upraszcza proces wyboru auta i wyliczania wysokości rat. 

BGŻ BNP Paribas rozpoczął współpracę ze startupem Today
bDAmDoSt

Dzięki temu rozwiązaniu osoby, które zdecydują się na zakup samochodu marki Hyundai, jednego z partnerów motoryzacyjnych banku, będą mogły na stronie internetowej skonfigurować już nie tylko egzemplarz dla siebie, ale również sprawdzić, w jaki sposób mogą go sfinansować.

"Osoby decydujące się na zakup samochodu stosunkowo rzadko płacą za niego gotówką. Przedsiębiorcy, główni kupujący na polskim rynku, coraz częściej wybierają leasing, a klienci indywidualni w większości posiłkują się kredytem. By ułatwić im cały proces wyboru auta i wyliczania wysokości rat, stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwoli od razu sprawdzić, czy wysokość wpłaty i planowana wysokość rat zmieści się w budżecie. Tak spersonalizowana przez klienta oferta jest kierowana bezpośrednio do systemów importera, dealera wskazanego przez klienta oraz banku finansującego zakup. Dzięki rozwiązaniu zaprojektowanemu wspólnie z firmą Today cała procedura zakupu przebiega więc znacznie szybciej" - powiedział dyrektor biura współpracy z kluczowymi klientami banku BGŻ BNP Paribas Rafał Kępiński, cytowany w komunikacie.

"Naszym celem jest stworzenie wygodnego narzędzia, które zapewni przyjazne i intuicyjne doświadczenie konsumentom w procesie zakupu samochodu, a jednocześnie będzie elastyczne i skalowalne. To wdrożenie sprawi, że pozornie skomplikowana oferta finansowa jest prezentowana znacznie atrakcyjniej, dając klientom poczucie dostępności wymarzonego samochodu i tworząc wartość dodaną dla partnerów Banku BGŻ BNP Paribas" - dodał partner w firmie Today Maciej Straszewicz.

bDAmDoSv

Współpraca Banku BGŻ BNP Paribas z firmą Today to efekt tzw. Office Hours, cyklu spotkań organizowanych przez Zespół Cyfrowej Transformacji. Eksperci banku w styczniu br. poszukiwali startupów oferujących ciekawe rozwiązania ze świata motoryzacji i finansów dla partnerów biznesowych. Realizowany obecnie projekt jest jednym z wielu przedsięwzięć, jakie w ramach współpracy z bankiem podejmuje Today, podano również.

Today to spółka, która powstała w 2017 r. poprzez oddzielenie się zespołu digital i technologii od agencji reklamowej Brasil. Koncentruje się na projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych koncepcji, rozwiązań komunikacyjnych, kreatywnie wykorzystując możliwości digitalu.

Bank BGŻ BNP Paribas jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW.

bDAmDoSW
media
telekomunikacja
Źródło:
KOMENTARZE
(0)