Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Cena maksymalna w ofercie publicznej akcji Silvair ustalona na 25 zł/szt.

1
Podziel się

Cena maksymalna w ofercie publicznej akcji  Silvair, Inc. została ustalona na 25 zł za walor, podała spółka. W ramach oferty spółka planuje wyemitować do 2,4 mln akcji.

Cena maksymalna w ofercie publicznej akcji Silvair ustalona na 25 zł/szt.
bEhfwLmd

"Ustaliliśmy cenę maksymalną, po której zapisy składać będą inwestorzy indywidualni, na poziomie 25 zł. Ostateczna cena akcji w ofercie zostanie ustalona 10 lipca, po zakończeniu book-buildingu wśród inwestorów instytucjonalnych" - powiedział współzałożyciel i dyrektor finansowy (CFO) Silvair Adam Gembala, cytowany w komunikacie.

Wcześniej spółka podała, że przy założeniu objęcia wszystkich 2,4 mln akcji nowej emisji, po ofercie stanowić one będą 19% kapitału i uprawniać do 13,8% z ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu. Silvair planuje pozyskać z oferty 43-50 mln zł, z czego planuje przeznaczyć: 19,4-22,9 mln zł na kontynuację prac związanych z rozwojem technologii oraz produktów opracowanych przez spółkę, 7,4-8,9 mln zł na działania marketingowe skoncentrowane w USA i Unii Europejskiej, 11,4-13,4 mln zł na budowę kanałów dystrybucyjnych, pozyskanie nowych partnerów i budowę działu odpowiedzialnego za sprzedaż.

Spółka Silvair Inc. została utworzona zgodnie z prawem stanu Delaware (USA). Posiada biuro w Krakowie, w którym pracuje ok. 70 osób, głównie inżynierów, rozwijających technologię i produkty spółki. Spółka jest kontrolowana przez jej założycieli: Rafała Hana, Szymona Słupika i Adama Gembalę, którzy pełnią też kluczowe funkcje w jej kierownictwie.

bEhfwLmG
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Dom i.
3 lata temu
Spółka bankrut. Taka oferta to jak wyłudzenie kasy. Mały getback Tyle lat działają i prawie zero sprzedaży