Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

City Interactive sprzedaje coraz więcej gry Sniper

0
Podziel się:

City Interactive sprzedało już około 0,8 mln sztuk, gry Sniper Ghost Warrior i sprzedaż nadal rośnie. Najwięcej nabywców gra znalazła w USA i Europie Zachodniej.

City Interactive sprzedaje coraz więcej gry Sniper

City Interactive sprzedało już około 0,8 mln sztuk, gry Sniper Ghost Warrior i sprzedaż nadal rośnie. Najwięcej nabywców gra znalazła w USA i Europie Zachodniej - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

City Interactive podało, że dobre wyniki sprzedaży gry zostały osiągnięte pomimo, że nie doczekała się ona jeszcze premiery na konsolę PlayStation3.

W komunikacie spółka podała, że gra powstała za 3 mln zł, a analitycy szacują, że może ona zarobić 30-40 mln zł.

City Interactive od pół roku pracuje nad drugą odsłoną gry.

Giełdowa spółka w czwartek zawarła umowę licencyjną z niemieckim Crytek na wykorzystanie w swoich dwóch nowych produkcjach technologii CryENGINER3. Pierwsza gra w tej technologii zostanie wydana przez EA Games w pierwszym kwartale 2011 r.

City Interactive wypracowało w pierwszym półroczu 2010 r. 10,5 mln zł skonsolidowanego zysku netto w porównaniu do 0,34 mln zł w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zysk operacyjny w tym czasie wyniósł 11,8 mln zł w porównaniu do 0,53 mln zł straty operacyjnej rok wcześniej, a przychody wzrosły do 28,88 mln zł z 17,85 mln zł. Za dobre wyniki pierwszego półrocza odpowiada głównie wprowadzenie do sprzedaży gry "Sniper. The Ghost Warior".

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)