Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

DM PKO BP podwyższył rekomendację dla TP SA

0
Podziel się:

Analitycy DM PKO BP, w raporcie z 29 marca podwyższyli rekomendację Telekomunikacji Polskiej ze sprzedaj do redukuj oraz cenę docelową akcji telekomu do 15,4 zł z 14,7 zł.

DM PKO BP podwyższył rekomendację dla TP SA

*Analitycy DM PKO BP, w raporcie z 29 marca podwyższyli rekomendację Telekomunikacji Polskiej ze _ sprzedaj _ do _ redukuj _ oraz cenę docelową akcji telekomu do 15,4 zł z 14,7 zł. *

Rekomendacja została wydana przy cenie 16,7 zł, a w piątek na warszawskiej giełdzie o godz. 14.00 papiery telekomu wyceniono na 16,51 zł.

_ Z uwagi na dalsze zacieśnienie polityki kosztowej, umacniającą się złotówkę oraz uspokojenie na rynku regulacyjnym podnosimy naszą wycenę 1 akcji TP do 15,40 zł. Mimo to ze względu na słabe perspektywy poprawy wyników w I połowie 2010 roku, zapowiedź 26 procentowej obniżki stawki MTR od stycznia 2011 roku oraz ryzyko przegranej w sporze sądowym z DPTG (w wartości godziwej jednej akcji uwzględniamy 1 zł dyskonta na niekorzystne zakończenie sprawy dla TP) nadal rekomendujemy redukowanie akcji TPSA _ - napisano.

giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)