Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dom Development rusza z pierwszą inwestycją

0
Podziel się

Firma deweloperska Dom Development rozpoczęła swoją pierwszą inwestycję mieszkaniową w 2010 roku - osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce.

Dom Development rusza z pierwszą inwestycją
(Martin Pettitt/CC/Flickr)
bEhxkgeZ

Firma deweloperska Dom Development rozpoczęła swoją pierwszą inwestycję mieszkaniową w 2010 roku - osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce, poinformowała spółka w komunikacie.

_ Dom Development rozpoczyna pierwszą inwestycję mieszkaniową w 2010 roku - osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce. Łącznie na osiedlu powstanie 491 mieszkań, przy czym w pierwszym etapie zaprojektowano ich 135. Planowane oddanie do użytku I etapu to III kwartał 2011 roku _ - czytamy w komunikacie.

Średnia cena mieszkań to 6,65 tys. zł za metr kwadratowy. Natomiast przedział cenowy kształtuje się od 5,40 tys. zł do 7,05 tys. zł zł/m2. Oznacza to, że większość mieszkań na tym osiedlu zostanie zakwalifikowanych do programu Rodzina na swoim.

bEhxkgfb

_ Osiedle przy ul. Klasyków to nasza pierwsza inwestycja, którą wprowadzamy w 2010 roku. Widzimy, że atrakcyjne mieszkania w dobrych lokalizacjach cieszą się dużym powodzeniem, dlatego też w planach mamy kolejne atrakcyjne inwestycje, które będziemy wprowadzać do sprzedaży w niedługim czasie _ - powiedział prezes Dom Development Jarosław Szanajca cytowany w komunikacie.

Spółka nie podała wartości inwestycji. W I-III kw. 2009 roku Dom Development miał 68,75 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 210,07 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 514,72 mln zł wobec 771,03 mln zł.

bEhxkgfC
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)