Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

GPW wykluczyła akcje WDX z obrotu z dniem 10 czerwca

0
Podziel się:

Warszawa, 07.06.2018 (ISBnews) - Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) zdecydował o wykluczeniu z obrotu giełdowego na głównym rynku akcji WDX z dniem 10 czerwca 2018 r., podała spółka.

GPW wykluczyła akcje WDX z obrotu z dniem 10 czerwca

"6 czerwca 2018 roku Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., w związku z decyzją Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie udzielania Spółce zezwolenia na przywrócenie akcjom spółki formy dokumentu (zniesienie dematerializacji akcji), oraz w związku z art. 91 ust. 10 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej (....), podjął uchwałę nr 579/2018 w sprawie wykluczenia z obrotu giełdowego na głównym rynku GPW akcji spółki oznaczonych kodem ',PLWNDLX00024' - z dniem 10 czerwca 2018 roku" - czytamy w komunikacie.

WDX S.A. to dostawca rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym i składowania. Dzięki własnej pracowni projektowej i zakładowi produkcyjnemu w Zgierzu WDX posiada w ofercie przenośniki i regały magazynowe. Spółka zadebiutowała na GPW w 2000 r. Spółkę przejął WOHO Holdings Limited z siedzibą w Nikozji - spółka zależna Abris CEE Mid-Market Fund III L.P.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)