Notowania

technologie
27.07.2016 10:06

Grupa Verbicom podpisała umowę dystrybucyjną z Alcatel-Lucent Enterprise

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 27.07.2016 (ISBnews) - Grupa Verbicom podpisała umowę dystrybucyjną z Alcatel-Lucent Enterprise, która jest wstępem do dalszej współpracy, integracji systemów opartych o rozwiązania Alcatel-Lucent i serwisowanie sprzętu, podała spółka.

,,Podpisana umowa z Alcatel-Lucent Enterprise to kolejny krok w długofalowej strategii rozwoju Versim i Grupy Verbicom. Poszerzenie portfolio produktów i usług w długim terminie pozytywnie wpłynie na wyniki Grupy Verbicom" - powiedział przez zarządu Verbicom Bolesław Zając, cytowany w komunikacie.

Spółka podała, że umowa jest podstawą dla firmy Versim S.A. do budowania sieci partnerów Alcatel-Lucent Enterprise na rynku polskim oraz aktywnego wspierania sprzedaży i promocji ich rozwiązań.

"Te działania otwierają drogę do dalszej współpracy, której najważniejszym punktem może być integracja i serwisowanie systemów opartych o ten sprzęt. Będzie to ważny punkt w dalszym rozwoju działalności integratorskiej i utrzymaniowej, na której skoncentrowana jest Grupa Verbicom" - czytamy w komunikacie.

Alcatel-Lucent Enterprise rozszerza wyspecjalizowaną ofertę firmy o m. in. systemy zunifikowanej komunikacji i współpracy, platformy komunikacyjne klasy korporacyjnej, rozbudowane portfolio telefonów i oprogramowania dla klientów czy infrastrukturę dla VoWLAN, podano także.

Alcatel-Lucent Enterprise jest dostawcą rozwiązań i usług komunikacyjnych dla przedsiębiorstw.

Grupa Verbicom to integrator systemów, dostawca rozwiązań teleinformatycznych i dystrybutor specjalistycznego sprzętu IT, notowany na rynku NewConnect.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz