Notowania

technologie
06.11.2018 12:39

Klabater: Premiera pierwszej gry na Nintendo Switch w środę

Gra "Roarr! The Adventures of Rampage Rex" na Nintendo Switch, stworzona przez studio Born Lucky Games, trafi na rynek w środę, 7 listopada, podał Klabater, który jest wydawcą gry. Gra zostanie również wydana w wersji na PC.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Po raz pierwszy wydajemy samodzielnie grę na NS, stacjonarną konsolę do gier wideo. Z opublikowanych kilka dni temu danych Nintendo wynika, że od czasu premiery platformy japońskiego koncernu w marcu zeszłego roku do września 2018 sprzedało się blisko 23 mln egzemplarzy. Na polskim rynku jest już kilkadziesiąt tytułów na Switcha, a w produkcji dwa razy więcej. Liczymy, że w niedługim czasie uda nam się wydać kolejne ciekawe propozycje dedykowane tej właśnie konsoli" - powiedział prezes Klabatera Michał Gembicki, cytowany w komunikacie.

"Roarr! The Adventures of Rampage Rex" grafiką oraz stylem rozgrywki nawiązuje do najlepszych tradycji gier platformowych z lat 90. Bohaterem gry jest dinozaur - Rex - który wybudzony z głębokiego snu przez nieznośny hałas inwazji kosmitów wychodzi na powierzchnię, aby zawalczyć o spokój planety, podano również.

Klabater to wydawca i producent gier założony przez CDP Sp. z o.o.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz