Notowania

fmf
07.09.2015 14:43

Kredyt Famur. Umowa z Bankiem Gospodarstwa Krajowego

Umowę o kredyt otwarty w rachunku bieżącym opiewa na kwotę do 40 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(FAMUR SA)
Mirosław Bendzera - prezes Famuru

Famur zawarł z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) umowę o kredyt otwarty w rachunku bieżącym na kwotę do 40 mln zł. Famur zawarł również umowy o udzielanie gwarancji w ramach linii oraz umowy wykupu wierzytelności.

"Łączna wartość netto umów, podpisanych przez emitenta w dniach 4 i 7 września 2015 r., wynosi 88 874 000 zł. Umową o największej wartości jest umowa z 4 września 2015 r. o kredyt otwarty w rachunku bieżącym zawarta pomiędzy Famur S.A. a BGK na kwotę do 40 000 000 zł z okresem kredytowania do 4 września 2018 r." - czytamy w komunikacie.

Przeznaczeniem niniejszego kredytu odnawialnego jest finansowanie działalności bieżącej oraz szeroko rozumiane finansowanie potrzeb spółki, podano także.

Oprocentowanie kredytu zmienne ustalono jako suma stawki bazowej WIBOR i stałej marży BGK, na dzień zawarcia umowy, powiększone o prowizje banku.

Notowania tygodniowe akcji Famuru

Famur jest producentem maszyn stosowanych w górnictwie. Koncentruje się na produkcji wysokowydajnych maszyn wyposażonych w zaawansowane informatyczne systemy sterowania i nadzoru.

Tagi: fmf, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz